reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki kochana jesteś martwię się bo ostatnio nie miałam żadnych plamien najwyżej zrobię sikacza i poczekam do poniedziałku i pojadę na betę
Żadnych sikaczy tylko beta .
A teraz mi dziecka nie stresuj .
Uwierz glaskaj ciesz się z pięknego momentu jesteś w ciąży !!!
Jeśli zdasz sobie sprawę z tego jaką mac mają Twoje myśli .....
Juz nigdy nie odważysz się myśleć negatywnie .
Ciocia śle buziaki i ciepłe myśli
 

Załączniki

  • FB_IMG_1470316297751.jpg
    FB_IMG_1470316297751.jpg
    65,1 KB · Wyświetleń: 103
Żadnych sikaczy tylko beta .
A teraz mi dziecka nie stresuj .
Uwierz glaskaj ciesz się z pięknego momentu jesteś w ciąży !!!
Jeśli zdasz sobie sprawę z tego jaką mac mają Twoje myśli ..... Juz stawiam się do pionu :)
Juz nigdy nie odważysz się myśleć negatywnie .
Ciocia śle buziaki i ciepłe myśli
 
Na betę nie poszłam dziś bałam się ale teraz żałuję rano bolał mnie brzuch jak na @ i luteina wychodzi taka zabarwione na brąz wiec chyba du... będzie boje się robić sikacza jestem załamana i chce mi się dzisiaj wyć od rana

Rybka wszystko bedzie dobrze. Mnie tez 3 dni przed beta bolal brzuch i tez myslalam ze sie nie uda a jednak sie udalo i do tej pory mnie pobolewa brzuch.
Trzymam ✊✊✊ za pozytywna bete
 
reklama
Do góry