reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Juz po wszystkim jestem załamana [emoji20][emoji17] nie wiem co jest wydaje mi sie , ze ta beta 42,58 tu juz była spadająca , dzisiaj juz 3,17 .. Pozostało nam liczyć na cud, który pewnie nigdy sie nie wydarzy [emoji20] To było nasze ostatnie podejście 6 juz , nie ma szans żeby maz chciał podejść kolejny raz ...zreszta on strasznie to przyjął [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz po wszystkim jestem załamana [emoji20][emoji17] nie wiem co jest wydaje mi sie , ze ta beta 42,58 tu juz była spadająca , dzisiaj juz 3,17 .. Pozostało nam liczyć na cud, który pewnie nigdy sie nie wydarzy [emoji20] To było nasze ostatnie podejście 6 juz , nie ma szans żeby maz chciał podejść kolejny raz ...zreszta on strasznie to przyjął [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O kurcze :(
nie wiem co Ci powiedzieć.
Jak to jest,że taka beta a 2 dni później juz taki spadek :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzuch mnie pobolewa juz na okres , nie wiem co sie stało [emoji20] muszę sie wyciszyć teraz bo zwariuje ! Rycze teraz jak głupia , odstawię tabletki bo to nie ma sensu juz .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzuch mnie pobolewa juz na okres , nie wiem co sie stało [emoji20] muszę sie wyciszyć teraz bo zwariuje ! Rycze teraz jak głupia , odstawię tabletki bo to nie ma sensu juz .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wypłacz się! Wyrzuć z siebie cały żal i gorycz!
Może jest tak, że czeka na Was jakieś maleństwo w domu dziecka, które jest Wam przeznaczone?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzuch mnie pobolewa juz na okres , nie wiem co sie stało [emoji20] muszę sie wyciszyć teraz bo zwariuje ! Rycze teraz jak głupia , odstawię tabletki bo to nie ma sensu juz .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet nie potrafię sobie wyobrazić Twojego bólu :(
Odpocznij, wycisz się, wszystko co potrzebujesz.
To wszystko jest cholernie niesprawiedliwe i po czymś takim sama mam ochotę pieprznac tel w ścianę :/
Życzę Wam żebyście znaleźli w sobie siłę aby to przetrwać i kto wie...może jeszcze spróbować. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz po wszystkim jestem załamana [emoji20][emoji17] nie wiem co jest wydaje mi sie , ze ta beta 42,58 tu juz była spadająca , dzisiaj juz 3,17 .. Pozostało nam liczyć na cud, który pewnie nigdy sie nie wydarzy [emoji20] To było nasze ostatnie podejście 6 juz , nie ma szans żeby maz chciał podejść kolejny raz ...zreszta on strasznie to przyjął [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro :(
Tak wierzyłam tak czekałam tak chciałam by ta Twoja bardzo ciężka droga miała w końcu szczęśliwe zakończenie. .....
Przesyłam buziaki
 
Ilka bardzooo mi przykro naprawde :( wypłacz się, teraz nic innego nie ma sensu :(
marzen oby tym razem sie udało!! kciuki o tak zacisniete &&&&
dziewczyny co do jedzenia po transferze to troszke nie bardzo wierze, ze zjedzenie czy nie zjedzenie czegos ma wpływ na zarodek, wiadomo alko i papierosy odpadaja, ale to czy zjecie tabliczke czekolady czy wypijecie kawe nie ma wpływu, jak zarodek jest nieprawidłowy to naprawde nic nie pomoże,a jak jest prawidłowy to tez raczej ta filizanka kawy nie zaszkodzi, przeciez nie ma jeszcze na takim wczesnym etapie pępowiny, przez ktora przepływaja substancje, wiec nie ma co wariować.
 
reklama
Do góry