reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, wiecie skąd sie bierze pobolewanie brzucha po transferze, ale tez w tradycyjnej bardzo wczesnej ciąży? Któraś z Was pisała, ze lekarz twierdzi ze to nie ma nic wspólnego z ciąża (za mała). Ból jednak występuje - dodam, ze przed okresem mnie brzuch nie boli jakoś specjalnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ilka przykro mi bardzo... Wyobrazam sobie, ze zadne slowa teraz Cie nie pociesza, wiec poprostu duzo sily Ci zycze.
Marzen - super wynik. Trzymamy kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wiecie skąd sie bierze pobolewanie brzucha po transferze, ale tez w tradycyjnej bardzo wczesnej ciąży? Któraś z Was pisała, ze lekarz twierdzi ze to nie ma nic wspólnego z ciąża (za mała). Ból jednak występuje - dodam, ze przed okresem mnie brzuch nie boli jakoś specjalnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej u mnie tak mówił. U mnie ból pojawił się w 6 dniu po transferze. Do 6 dnia nic nie czułam, zero jakiegokolwiek bólu. Powiedział mi,że kilka dni to za wcześnie aby bóle, które czułam były wywołane transferem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej u mnie tak mówił. U mnie ból pojawił się w 6 dniu po transferze. Do 6 dnia nic nie czułam, zero jakiegokolwiek bólu. Powiedział mi,że kilka dni to za wcześnie aby bóle, które czułam były wywołane transferem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez nie wiem skąd ten ból. Jak mnie zaczęło boleć, to mój mąż przekopal pół internetu i znalazł wiele wpisów dziewczyn,które skarżył się na bóle po oo tygodniu od transferu. Ale też nie wiadomo skąd one.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej u mnie tak mówił. U mnie ból pojawił się w 6 dniu po transferze. Do 6 dnia nic nie czułam, zero jakiegokolwiek bólu. Powiedział mi,że kilka dni to za wcześnie aby bóle, które czułam były wywołane transferem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie bolał wczoraj wieczorem - 4dpt, dziś rownież, do tego delikatny ból krzyży...
Kiedy byłam w naturalnej ciąży tez taki ból występował, tylko może nieco pózniej ;-)
I jeszcze jedno pytanie. Wiadomo w którym dpt dochodzi do potencjalnej implantacji zarodka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie bolał wczoraj wieczorem - 4dpt, dziś rownież, do tego delikatny ból krzyży...
Kiedy byłam w naturalnej ciąży tez taki ból występował, tylko może nieco pózniej ;-)
I jeszcze jedno pytanie. Wiadomo w którym dpt dochodzi do potencjalnej implantacji zarodka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A co miałaś podane? Jeśli blastocystę, to implantacja jest między 4 a 5 dniem. Nie pamiętam jak jest z zarobkami 2-3 dniowymi.
 
Do góry