reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W przyszły wtorek lub środę. Przejścia były trudne, ale zahartowały mnie na tyle, że z pełnym spokojem czekam na wynik :-) co ma byc to bedzie ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę :)
Ja też próbowałam mieć takie podejście ale niestety emocje wzięły górę :)
Trzymam kciuki!
Długo już jesteś w Novum?u kogo się leczysz?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dlatego trzeba chodzić do naprawdę sprawdzonych specjalistów :)
Ta kobieta zrobiła coś co nie udało się nikomu,sprawiła ze spojrzałam troszkę inaczej na swoje sprawy :)
Zresztą do niej chodzi połowa znanych i lubianych z pierwszych stron gazet ;)
Tak naprawdę to każda z nas próbuje czego się da żeby się udało, czy to dieta, akupunktura, tańce ;)
Ale masz rację, tez się nie raz przejechalam na lekarzach i nawet ich nazwisk słyszeć nie chce. Musze spróbować, bo chce mieć poczucie,że zrobiłam wszystko co mogłam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Masz rację każda wierzy w" coś " i idzie ta drogą. Czy to coś pomaga. ..... ważne ze wierzymy ze nie szkodzi :D
Wspomagaczy do wyboru do koloru :rolleyes: każdy znajdzie coś dla siebie :)
 
Zazdroszczę :)
Ja też próbowałam mieć takie podejście ale niestety emocje wzięły górę :)
Trzymam kciuki!
Długo już jesteś w Novum?u kogo się leczysz?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Na pierwszą wizytę pojechaliśmy w lutym. Do IVF przygotowywała nas dr Monika Łukasiewicz (bardzo sympatyczna osoba), która zdecydowała, że idealny będzie protokół krótki.

Co do podejścia....wiadomo, że bardzo mi zależy, ale biorąc pod uwagę statystyki juz dawno powiedziałam sobie, że przy pierwszym podejściu szanse są niewielkie, więc po co sie denerwować? :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pierwszą wizytę pojechaliśmy w lutym. Do IVF przygotowywała nas dr Monika Łukasiewicz (bardzo sympatyczna osoba), która zdecydowała, że idealny będzie protokół krótki.

Co do podejścia....wiadomo, że bardzo mi zależy, ale biorąc pod uwagę statystyki juz dawno powiedziałam sobie, że przy pierwszym podejściu szanse są niewielkie, więc po co sie denerwować? :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moi znajomi bardzo polecają dr Obuchowicz czy Obuchowska. Ponoć super prowadzi. My na razie w Invimed,ale rozważamy zmianę na Novum.
Tez starałam się z chłodna głową, ale niestety nie udało się :(
Życzę z całego serducha żeby Wam się udało :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pierwszą wizytę pojechaliśmy w lutym. Do IVF przygotowywała nas dr Monika Łukasiewicz (bardzo sympatyczna osoba), która zdecydowała, że idealny będzie protokół krótki.

Co do podejścia....wiadomo, że bardzo mi zależy, ale biorąc pod uwagę statystyki juz dawno powiedziałam sobie, że przy pierwszym podejściu szanse są niewielkie, więc po co sie denerwować? :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo zdrowe podejście ! Staram się mieć podobne :)
 
Witam nowe dziewczyny super ze dolaczylyscie; )
Ja coraz bliżej do wizyty i juz mam stresa ze wszystko na nowo cały ból po punkcji itd
 
reklama
Do góry