reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie jajca ladnie rosna :) Z jednej strony kilka, z drugiej kilkanascie endo 8.2.
To wyniki z wczoraj. Jutro kolejne podgladanie.

Kaczorku oby beta wzrosła. Trzymam kciuki

Koralik ja biore koenzym 30mg od miesiecy. 1 tabletke po posiłku. Ostatnio dr.zalecila dawke 60mg. I taki zakupiłam :)
 
Wczoraj byliśmy u Pana dr. z myślą, że w tym tygodniu rozpoczniemy stymulację, bo lada dzień powinnam dostac okresu...Okazało się jednak, ze mam torbiel na jajniku i dostałąm leki na 10 dni, potem powinnam dostac okresu i między 2-3 dniem cyklu mam się zgłosić do kliniki....Moje torbiele zwykle wchłaniają się podczas miesiączki i nie wiem czy Pan doktor "sztucznie" nie chce nas wyeliminować z ostatniej szansy na rządówkę...Dziewczyny macie jakies doświadczenia w tej kwestii?Podobno nie można zacząc stymulacji z torbielą ale pewnie w 2 dniu cyklu już by jej nie było...

Tez miałam odroczony crio transfer ze względu na torbiele ale nic na to nie dostałam, lekarz mówi ze coś by mogło sie przez nie nie udać, na ostatnim usg juz ich nie było wiec tez pewnie w trakcie miesiączki sie wchłonęły. Według mnie lepiej odczekać niż przez głupie torbiele stracić dobry zarodek.
 
Tez miałam odroczony crio transfer ze względu na torbiele ale nic na to nie dostałam, lekarz mówi ze coś by mogło sie przez nie nie udać, na ostatnim usg juz ich nie było wiec tez pewnie w trakcie miesiączki sie wchłonęły. Według mnie lepiej odczekać niż przez głupie torbiele stracić dobry zarodek.
Pewnie gdybyśy mieli jeszcze czas, tez bym nic nie dostała...Ale ponieważ czas nagli to przepisał mi coś...Kurczę, jakie to nie niesprawiedliwe, że ten program już się kończy...Nóż się w kieszeni otwiera!!!
 
reklama
Do góry