reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aniołkowa - gratulacje <3 zdrówka dla Was!

melduje, że byłam na wizycie, myślałam że zaczniemy z jakąś akcją po 20tym czerwca. Dr stwierdził, że nie, bo za późno i ten cykl wtedy na straty (no ale halo, znowu 5 tygodni kopania się z koniem o tę @? nieeee.. ) więc lecę na wczasy z apteczką i gadżetami. 20tego mam wizytę z monitoringiem czy coś urosło (po tygodniu leżenia na plaży z drinkiem i ciastkami to mi na pewno urośnie, ale nie to co trzeba :D).
Nie bardzo rozumiem strategie Twojego lekarza. ? Jaki jest plan. ? On zamierza stymulować Cię o in vitro .? Czy znów jakieś dawki dla chomika :tak:
Wypoczywaj łap słońce
 
reklama
W takim razie czekamy :)

Mój dobry humor właśnie prysnął. Koleżanka, która mnie zastępowała, gdy byłam na L4 narobiła takiego bigosu, że nie wiem, jak to teraz odkręcić. A że chodzi o pieniądze, to aż mi się ciepło zrobiło. F...ck :-/
Ale przecież to ona bigos zrobiła to niech teraz go jje
 
Cześć :)
Moniusia, powodzenia! Ale to zleciało, dopiero się zastanawiałaś, co robić,a już punkcja. Trzymam kciuki, żeby teraz wszystko poszło tak,jak sobie wydarzyłaś:)

Kaczorku, czerwiec zaczął się pozytywnie, beta będzie wysoka!

MartiniM, pięknego widoku! Czy my już znamy płeć Twojego Maleństwa (bo się pogubiłam niestety)?

Husann, powodzenia! :-)

Gosia, po poście widzę,że dobry humor dopisuje :-) Tak trzymaj!
Miłego dnia :)
Nie mam wyjscia musze sie dobrze nastaeiac :) dla zabicia stresu wczoraj kupilam kolorowanki niezle sa wciagaja :)
 
W takim razie czekamy :)

Mój dobry humor właśnie prysnął. Koleżanka, która mnie zastępowała, gdy byłam na L4 narobiła takiego bigosu, że nie wiem, jak to teraz odkręcić. A że chodzi o pieniądze, to aż mi się ciepło zrobiło. F...ck :-/
Ale to ona narozrabiala nie ty wiecsie noe przejmuj ty bylas na l4
 
Hej babolki
Moniusia trzymam kciuki!! Teraz to juz naprawdę musi sie udac :**
Martini ale jestem ciekawa kto tam u Ciebie siedzi, imiona juz wymyslone?
Lile na wakacjach przynajmniej sie wyluzujesz :) my cały czas sie zastanawiamy co z wakacjami w tym roku, ale ciagle wszystko odkładamy ze wzgledu na ewentualna ciaze, juz mnie to zaczyna dobijac, nawet do kosmetyczki nie chodze :/
 
Hej babolki
Moniusia trzymam kciuki!! Teraz to juz naprawdę musi sie udac :**
Martini ale jestem ciekawa kto tam u Ciebie siedzi, imiona juz wymyslone?
Lile na wakacjach przynajmniej sie wyluzujesz :) my cały czas sie zastanawiamy co z wakacjami w tym roku, ale ciagle wszystko odkładamy ze wzgledu na ewentualna ciaze, juz mnie to zaczyna dobijac, nawet do kosmetyczki nie chodze :/
Ja juz tez mam nadzieje ze cos lekarz podejrzy :p Tak stanelo na Michał/ Lidia w zasadzie to wybory mojego M nie myslalam ze az tak bedzie zaangazowany w wybor imion i w sumie zabardzo mu moje propozycje sie nie podobaly :) Ale ja mam przeczucie na chlopaka :)
 
Hej :-) :) w piatek mam pierwszą wizytę w klinice i stresuje się od tygodnia. Żeby nic dodatkowego nie wyszło i żebyśmy szybko przystąpili do działania. Z mężem już planujemy co zrobimy jak będe w ciąży. Paranoja o niczym innym nie myśle ;)
 
reklama
Ja juz tez mam nadzieje ze cos lekarz podejrzy :p Tak stanelo na Michał/ Lidia w zasadzie to wybory mojego M nie myslalam ze az tak bedzie zaangazowany w wybor imion i w sumie zabardzo mu moje propozycje sie nie podobaly :) Ale ja mam przeczucie na chlopaka :)

Lidia!!!! Jakbym miała corke to tez myslalam nad takim imieniem :)) dla małej dziewczynki Lila Lidusia a dla dorosłej kobity lidia/lidka :)
 
Do góry