reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Siostro wiesz już jakie leki i jakie dawki. ?
Nie mów ze torbiel na lewym jajniku :szok: bo to juz by były za duże podobieństwa .
Ja raczej zacznę z lipcowym ( badz sierpniowym )okresem . Może też na urodziny się dowiem ze udało się mieć zarodek :rolleyes:.
Powodzenia
Kurcze nie pamietam na którym...będę 17 to sie dowiem :) leki gdzies mam zapisane ale zostawiłam kartke w domu a jadę na zakupy właśnie. Dawek chyba mi nie rozpisala jeszcze, na startowej wizycie pewnie dostane.Wiem tylko ze na krotkim tym razem będę. Mam nadzieje ze jajeczek bedzie wiecej..
Ewciu ja wierzę że teraz Ci sie uda i razem te nasze ciaze przejdziemy.w kupie raźniej :)
Czesia w komplecie?
Gosia jak Ty tam?
Aniolkowa jak skurcze? Maly mam nadzieje spokojny :*
Najki &&&& :*
Ewelin Mamusko, jak bąbelek? :*
 
Kurcze nie pamietam na którym...będę 17 to sie dowiem :) leki gdzies mam zapisane ale zostawiłam kartke w domu a jadę na zakupy właśnie. Dawek chyba mi nie rozpisala jeszcze, na startowej wizycie pewnie dostane.Wiem tylko ze na krotkim tym razem będę. Mam nadzieje ze jajeczek bedzie wiecej..
Ewciu ja wierzę że teraz Ci sie uda i razem te nasze ciaze przejdziemy.w kupie raźniej :)
Czesia w komplecie?
Gosia jak Ty tam?
Aniolkowa jak skurcze? Maly mam nadzieje spokojny :*
Najki &&&& :*
Ewelin Mamusko, jak bąbelek? :*
Melduje poslusznie, ze nasz komplet nienaruszony ;)
 
Agatek, Preis jest najlepszy. To żywa legenda. Jeżeli taśma okaże się prawdą to on to zoperuje. Nie takie rzeczy robi. Jest jednym z nielicznych lekarzy w Pl. (a może jedynym) którzy np.rozdzielają naczynia w łożysku bliźniętom jednojajowym przy syndromie TTS. Jest naprawdę dobry.
 
reklama
Do góry