reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ktos mi moze dokladnie wyjasnic co to jest ta morula kompaktujaca i czemu tak na koncu moje zarodki spowolnily swoj rozwoj czym moze byc to spowodowane
Bo chyba to mnie najbardziej martwi
 
Po wczorajszych gorzkich zalach odechcialo mi sie forum...k...a ile mozna miec te same pretensje,ile mozna rozstrzasac wkolko to samo...znowu wywlekanie...
A mi się wydaje, że to Ty wyolbrzymiasz. I przy ostatniej kłótni tez trochę rozdmuchalas. Teraz próbujemy skleic to forum, a Ty znów z negatywnym podejściem. Proszę zacznijcie patrzyć na siebie, czy oby kogoś nie urazilyscie czymś.
3 miesiące temu nie można było nadrobić forum. Taka produkcja była, a teraz?
 
O i ponawiam swoje wczorajsze pytanie czy moge na wlasna reke wybrac sobie jakies witaminy dla kobiet w ciazy czy lepiej spytac lekarza
 
reklama
A mi się wydaje, że to Ty wyolbrzymiasz. I przy ostatniej kłótni tez trochę rozdmuchalas. Teraz próbujemy skleic to forum, a Ty znów z negatywnym podejściem. Proszę zacznijcie patrzyć na siebie, czy oby kogoś nie urazilyscie czymś.
3 miesiące temu nie można było nadrobić forum. Taka produkcja była, a teraz?
Tak,tak,faktycznie to ja wylewam zale i wyciagam bezsensownie cos co juz wszyscy olali. No przepraszam bardzo...
 
Do góry