reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja myślę dokladnie tak samo, dlatego kupiłam luteine zamiast lutinusa
Troche wiem jak to dziala bo pracuje w szpitalu i codziennie jest firma za firma wiec wiem na czym to polega. Ale jak pisalam pierwsze 2 tygodnie bede brala to a pozniej zmiana. Zastanowie sie nawet nad duphastonem bo na wakacje bylby chyba wygodniejszy bo jak do sukienki w pizdziawke sobie wsadzac jak to wyplywac bedzie jeszcze sie zaparze w upal z wkladka :)
 
reklama
Tu mnie tylko skusilo to ze place za 1 opakowanie a mam 2 ale jak tak na spokojnie w domu pomyslalam to to drozsze niz stymulacja na dluzsza mete nie zarabiam tyle zeby prawie pol wyplaty dac na 1 lek a gdzie reszta a przeciez jak sie uda to tez trzeba poodkladac troche na wyprawke
 
Tu mnie tylko skusilo to ze place za 1 opakowanie a mam 2 ale jak tak na spokojnie w domu pomyslalam to to drozsze niz stymulacja na dluzsza mete nie zarabiam tyle zeby prawie pol wyplaty dac na 1 lek a gdzie reszta a przeciez jak sie uda to tez trzeba poodkladac troche na wyprawke
Nas ostatnia stymulacja zrujnowala do reszty. Jak juz bylam w ciazy jednego dnia dowiedzielismy sie ze sa blizniaki a dwa dni pozniej mialam mega krwawienie i przez to bylam dluzej na podtrzymaniu i na zwiekszonych dawkach i tak 600 bylo na ok 2 tyg na leki,do tego wizyty 2 w mcu,czyli kolejne 300, do tego jakies badania min 200 no i leki na kolejne 2 tyg. Dramat jakis. Zylismy z pensji M,w tym splacalismy wykup mieszkania 1000 mc,wiadomo oplaty i mozna sie zalamac:(
 
Pytanie do tych którym sie udal transfer ;) jakie miałyście objawy i ile dni po transferze zaczęły sie pojawiać? Dajcie jakaś nadzieje ;)
Ja od 1-4 dpt ból jak na @. Potem w.nocy z 4 na 5 dpt kłucie mocne. I ogólnie od 1 dpt ból kręgosłupa więc czułam że coś się dzieje bo ja dzień przed @ mam bóle krzyża. No i zmęczenie. Mdłości miałam calodniowe ale około 5-6 tygodnia
Teraz tylko sennosc i zmęczenie
 
Kaczorku wydaje mi sie, że tak 5-7dpt miałam lekkie plamienia tylko bo papierze. Wkładka była czysta. No i bliżej spodziewanej @ brzuch bolał właśnie jak na @. Bolały mnie też po zewnętrznej stronie piersi, że ledwo w nocy mogłam się na nie polożyć.
Ale nie kazda musi mieć objawy. Pamiętaj o tym :*
 
Troche wiem jak to dziala bo pracuje w szpitalu i codziennie jest firma za firma wiec wiem na czym to polega. Ale jak pisalam pierwsze 2 tygodnie bede brala to a pozniej zmiana. Zastanowie sie nawet nad duphastonem bo na wakacje bylby chyba wygodniejszy bo jak do sukienki w pizdziawke sobie wsadzac jak to wyplywac bedzie jeszcze sie zaparze w upal z wkladka :)
No niestety jest to faktycznie uciążliwe, ja od dwóch miesięcy nie miałam ani jednego dnia bez wkładki, w środku to juz tez chyba jestem jedną wielką luteina...

Kaczorku ja około 4dpt czułam jak ciągnie w pachwinach, 8 dpt poczułam rozpulchnioną poduszeczkę przy aplikacji luteiny. Brzuch pobolewał sporadycznie jak na @, wtedy nospa. W sumie okropny ból piersi, do dzisiaj śpię w staniku.
 
Kaczorku wydaje mi sie, że tak 5-7dpt miałam lekkie plamienia tylko bo papierze. Wkładka była czysta. No i bliżej spodziewanej @ brzuch bolał właśnie jak na @. Bolały mnie też po zewnętrznej stronie piersi, że ledwo w nocy mogłam się na nie polożyć.
Ale nie kazda musi mieć objawy. Pamiętaj o tym :*
Np ja nie mamwogole objawow :) a przy bliźniakach obawialam się o podwójnej mocy a tu cisza :)
 
reklama
Do góry