reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Złe wieści ostatnio na forum, jedynie Mgs jakoś dała mega nadzieje ;)
Ja byłam dziś u lekarza, wizyta 5 min 150 zł masakra... Mam coraz bardziej dość, jeszcze okazało sie ze musiałam dopłacić dziś za mrożenie zarodków 1100 zł, jeszcze gdyby była ciąża z tego to co innego ale tak naprawdę może to byś kasa zupełnie w błoto wywalona ;/ mam coraz mniejsza wiarę w to ze sie uda szczególnie po ostatnich wieściach na forum, coraz mniej mi sie chce próbować
 
reklama
A no i dostalam luteinus na po punkcji teraz mieli taka promoszon ze 1 op kupuje w aptece przyjezdzam do nich i dostaje 2 wiec 80 dych to jeszcze nie tak zle. Ale mam nadzieje ze po ich skonczeniu bede mogla zmienic na cos tanszego
Toc to szok 1 miesiac podawania to 600 zeta masakra :)
Czlowiek tu sie zaporzycza a oni chyba mysla ze na pieniadzach spi :p
A luteina cos ok 5 - 7 zl za op. :p
 
Złe wieści ostatnio na forum, jedynie Mgs jakoś dała mega nadzieje ;)
Ja byłam dziś u lekarza, wizyta 5 min 150 zł masakra... Mam coraz bardziej dość, jeszcze okazało sie ze musiałam dopłacić dziś za mrożenie zarodków 1100 zł, jeszcze gdyby była ciąża z tego to co innego ale tak naprawdę może to byś kasa zupełnie w błoto wywalona ;/ mam coraz mniejsza wiarę w to ze sie uda szczególnie po ostatnich wieściach na forum, coraz mniej mi sie chce próbować
Nic nie mów :( ja za 3 wizyty z usg w klinice z lutinusem dałam 1700 zł...ostatnia mnie czeka prenatalna i niech się gonią..280 zł wizyta z usg... Prenatalne samo usg około 400 z pappa 600.Powinni zapewnić już chociaż te 3 wizyty w pakiecie bo to idzie oszalec. Skąd pieniądze brać na to wszystko przy zarobku 1600 mc..
 
Ostatnia edycja:
Pisanka strasznie te kliniki naciągają, ale Ty płacisz i przynajmniej u ciebie sie udało, u mnie nawet juz nie chodzi o kasę ale nie mam juz takiej motywacji jak na początku, pewnie po tym transferze zrezygnujemy juz na jakiś czas
 
reklama
Koralik a przypomnij które to podejście Wasze było? Bo może jednak podejdziecie jeszcze raz, jak odpoczniesz
Ewelin to bylo nasze 2 podejście, tzn 1 stylulacja a 2 crio.
:( ;( szkoda
A bedziecie podchodzic jeszcze raz do calej procedury moze sprobujcie
Nie wiem czy dam rade psychicznie :(

Dziękuję Wam za wsparcie i slowa otuchy.Buziak
 
Do góry