reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nas ostatnia stymulacja zrujnowala do reszty. Jak juz bylam w ciazy jednego dnia dowiedzielismy sie ze sa blizniaki a dwa dni pozniej mialam mega krwawienie i przez to bylam dluzej na podtrzymaniu i na zwiekszonych dawkach i tak 600 bylo na ok 2 tyg na leki,do tego wizyty 2 w mcu,czyli kolejne 300, do tego jakies badania min 200 no i leki na kolejne 2 tyg. Dramat jakis. Zylismy z pensji M,w tym splacalismy wykup mieszkania 1000 mc,wiadomo oplaty i mozna sie zalamac:(
Wiem co czujesz bo w grudniu tez zmienilismy mieszkanie i tu juz chyba wlasnie jest frustracja zwiazana z tym ze zyjemy od 1 do 1 i stoisz w sklepie i sie zastanawiasz czy kupic to co zawsze czy moze cos tanszego :)
 
Martka ja też bez wkładki ani rusz :( Juz mnie to denerwuje powoli
Ja od wizyty we wtorek stopniowo mam schodzić z leków, wiec mam nadzieję, ze powoli pożegnam sie z wkładkami. Nie wspominam już o tym, ze od poczatku kwietnia nie uprawiałam seksu, tonęłam w luteinie, później krwawienia, lekarka zakazała, zresztą bym się nie odważyła, a teraz nawet nie wiem czy juz mogę, ale naprawdę jestem luteinowa masą i sobie tego nie wyobrażam.
 
Ja od 1-4 dpt ból jak na @. Potem w.nocy z 4 na 5 dpt kłucie mocne. I ogólnie od 1 dpt ból kręgosłupa więc czułam że coś się dzieje bo ja dzień przed @ mam bóle krzyża. No i zmęczenie. Mdłości miałam calodniowe ale około 5-6 tygodnia
Teraz tylko sennosc i zmęczenie
Czyli moj kregoslup pewnie tez sie odezwie :)
 
No ja wlasnie miewam takie jakby to nazwać kłucie/ciągniecie w pachwinach które przychodzi i odchodzi i czuje taka kulkę jak aplikuje lutke jak juz pisałam no i zaparcia a do tego katar i przeziębienie :/
Z tego co tu dziewczyny pisały jakies Male przeziębienie moze nawet pomóc, bo organizm skupia się na walce z chorobą a nie zarodkiem
 
reklama
Do góry