reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mgs - jestem pod wrażeniem:) to najniesamowitsza wiadomość dzisiejszego dnia która napawa ogromnym optymizmem, ale jestes szczesciarą:)

Dla Ciebie i dla wszystkich mamuś na tym wątku:) i zeby za rok było nas tu więcej

1464289105-0jx3ge.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję kochanie jestem nadal myślami nie wiem gdzie ... boje się ze śnie
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny. Jakiś czas temu założyłam konto, nie udzielałam sie za dużo ponieważ mamy bardzo dużo pracy remontowej , do tego wszystkiego podczas stymulacji złapała mnie angina i oczywiście stres ponieważ musiałam brać 14 dni antybiotyk. Straciłam nadzieję ze cokolwiek się uda . Dzisiaj robiłam betę no i niespodzianka jestem w ciąży . Piszę nie dlatego aby sie pochwalić , piszę po to abyście się nie poddawały i walczyły . Trzymam kciuki za wszystkie staraczki . Gorąco pozdrawiam . Ps zarodek kl B


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniolkowa.mama - o rany, właśnie przeczytałam. Kochana, trzymam kciuki, by lekarze zatrzymali akcję porodową, maluszek na pewno jeszcze posiedzi w brzuchu. Jestem myślami z Tobą.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kochane ja 2 dpt a gardło mnie boli i nos na zmianę to zatkany to kicham i woda leci ;( chyba złapałam cos ;( co mogę wziąć na to?W aptece polecili mi serie *spam* dla kobiet w ciazy krople saszetki do picia i do ssania stosowała któraś? martwię sie żeby sie z tego cos gorszego nie porobiło :/ no i przychodzą takie momenty ze czuje takie rozciąganie i ból w środku w pachwinach pod brzuchem miała któraś tak? No i jak aplikuje lutke dowcipnie to chyba macica nisko ;( to chyba zły znak bo podobno przed okresem tak jest ;( bo czuje taka kulkę w środku zaraz nisko,czy to macica bedzie? Co o tym myślec wszystkim?
 
Nadal w dwupaku. Szyjka krótka i rozwarcie na ok 3 cm. Widać i czuć pod palcami worek owodniowy. Wody nie odeszły. Skurcze nieregularne cały czas wyciszaja. Te skurcze to ból jak na @ tylko trwają dłużej i są częste.
Maluch waży 930 gramów i jest ułożony posladkowo. Będą sprawdzać jeszcze pozycję przed samym porodem i jeśli się nie zmieni to cc.
Dostał sterydy pierwszą dawkę za 2h mam miec drugą dawkę - po 24h zaczynają działać.
Dostaje tez kroplowke na ochronę mózgu podczas porodu
Ze względu na sytuację zapytałam o poznanie płci i będzie SYNUŚ  tak jak czułam.
Lekarz neonatolog wyjaśnił nam całą procedurę co będą mu robić. Dziecko przeżyje bo jest zdrowe i silne. Żeby tylko nie było żadnych wad ale to się okaże po porodzie.
Chciałabym wytrzymać do 30 tc ale lekarze mówią że jak wytrzymam do 27 to będzie super.
Wszystko i wszyscy są gotowi na poród w razie czego.
Synuś fika cały dzień i spał może w sumie z godzinę. A tak to szaleje zadowolony nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji
Gdybym nie pojechała do szpitala dzisiaj to prawdopodobnie urodzilabym dziś w nocy i synek by zmarł :-(((
 
reklama
Do góry