reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A na co ten prolutex
To progesteron dostałam go po punkcji . Transferu odrazu nie było ale wziąć fo musiałam do końca potem @ był i w kolejnym cyklu przygotowanie endometrium do przyjęcia zarodka i przed transferem znowu proluteks na 21dni. Ale się nie martw jest też w tabletkach od lekarza zależy jaka firmę preferuje.
 
To progesteron dostałam go po punkcji . Transferu odrazu nie było ale wziąć fo musiałam do końca potem @ był i w kolejnym cyklu przygotowanie endometrium do przyjęcia zarodka i przed transferem znowu proluteks na 21dni. Ale się nie martw jest też w tabletkach od lekarza zależy jaka firmę preferuje.
To ja poprosze w tabsach
 
To progesteron dostałam go po punkcji . Transferu odrazu nie było ale wziąć fo musiałam do końca potem @ był i w kolejnym cyklu przygotowanie endometrium do przyjęcia zarodka i przed transferem znowu proluteks na 21dni. Ale się nie martw jest też w tabletkach od lekarza zależy jaka firmę preferuje.
Hehe gowno mnie obchodzi co moj lekarz bedzie za firme preferowal moj brzuch moje pieniadze. :p Ja juz jak dostalam recepte na menopur to pytalam sie czy moge w uda wstrzykiwac tam az tak nie boli. Co oni sie do tego brzucha usrali
 
reklama
Widze ze jednak przekonalas sie do niego. Ja bym pewnie zaczela wczesniej kolejna stymulacje tylko ze nie mialam 2 miechy @ i teraz mi dal anty zeby wszystko bylo ok. Mam taka nadzieje ze taraz bedzie lepiej i kropek zostanie z nami
Po antykoncepcji w 2 lub 3 dniu po odstawieniu zaczynasz zastrzyki nieważne czy przyjdzie czy nie @ .
Czym stymulowali Cię za 1 razem. ? A jaki jest plan na 2 stymuluje. ? Jaki jest u Was problem. ?
 
Do góry