reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny troche z innej beczki uzywacie jakies kremy przeciw rozstepom? Cos polecacie? Niektorzy maja , niektorzy nie. Chcialabym zeby ten brzuchol jeszcze pozniej jakos wygladal :)

hej, hej, przytyłam 25 kilogramów i ze szczupaczka jestem gruba, w 8 miesiącu, brzuch wielki i ani śladu rozstępów - nadmienię też ,że 43 lata. Polecam olejek KHADI Centella przeciwko rozstępom. Jest zarąbisty i nie uczula. Ponieważ to ayurwedyjski olejek sprowadzany z Indii to dostępny chyba tylko przez Internet. Butelka 210 ml kosztuje między 40 a 50 zł. Zielone opakowanie.
 
Marzen jak ja to rozumiem, swojego czasu doszłam już do takiego stanu, że nawet jak już @Przyszła to zastanawiałam się czy to czasem nie jest jakieś plamienie w ciąży. Też robiłam testy.


Westi:*:*:*:* wierzę, że przeżyjesz najgorsze i znowu wrócisz.
 
Hej dziewczęta!
Miałam dziś badania prenatalne, wszystko wyszło dobrze: kość nosowa (obecna) , przepływy (zwykłe) , przezierność karku (1,8mm).
Badania genetyczne też w porządku:
Trisomia 21 1:14435
Trisomia 18 1:20000
Trisomia 13 1:20000
Przedwczesny poród 1:126
Maluch tak się wiercił, że trudno było zrobić wszystkie pomiary. Ciągle wymachiwał rączkami i przewracał się. Nawet nie wiedziałam, że w moim brzuchu takie cyrki się dzieją. Nie miałam pojęcia, że dziecko jest aż tak ruchliwe w tym wieku.
Przez ostatni tydzień czułam się bardzo dobrze, niestety od wczoraj znów zaatakowała mnie zgaga. Piersi wciąż bolące i powoli powiększające się. No i dziś kupiłam swoje pierwsze spodnie ciążowe :)

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry