reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja liczę na 6 grudnia ;) chociaz przy bliźniakach to sobie chyba planowac nie warto :)
Ja sie modlilam zeby do konca maja sie dotoczyc,a nie w glowie mi termin ksiazkowy:p ten wypada ok 20 czerwca.
Dla blizniakow ponoc najlepszy moment to 37 tc wiec jak to uslyszelismy to sie zastanawiamy czy o pol tyg mogliby posiedziec dluzej,wlasnie do 1 czerwca ;)
 
Ja sie modlilam zeby do konca maja sie dotoczyc,a nie w glowie mi termin ksiazkowy:p ten wypada ok 20 czerwca.
Dla blizniakow ponoc najlepszy moment to 37 tc wiec jak to uslyszelismy to sie zastanawiamy czy o pol tyg mogliby posiedziec dluzej,wlasnie do 1 czerwca ;)
Z tym terminem książkowym to chyba nigdy nie jest idealnie :)
Ja chyba przyszłam na świat po terminie, a moja siostra przed termine i to chyba jakis tydzień był od terminu :D
 
Z tym terminem książkowym to chyba nigdy nie jest idealnie :)
Ja chyba przyszłam na świat po terminie, a moja siostra przed termine i to chyba jakis tydzień był od terminu :D
Dwa tyg w te lub w te to jeszcze w terminie;) ze mna na patologii lezaly laski w 42 tc,jedna juz po 42 i nic sie nie zanosilo. A z kolei mam kolezanki blizniaczki i te urodzily sie w 7 mcu. Wiec Kropki maja swoje widzimisie jak widac ;)
 
Dwa tyg w te lub w te to jeszcze w terminie;) ze mna na patologii lezaly laski w 42 tc,jedna juz po 42 i nic sie nie zanosilo. A z kolei mam kolezanki blizniaczki i te urodzily sie w 7 mcu. Wiec Kropki maja swoje widzimisie jak widac ;)
Dokładnie tak jest :) Albo Kropkom sie podoba u mamusi i nie chcą jeszcze wyjść. Albo już nie mogą się doczekać i dlatego im spieszno na świat :)
 
Ja sie modlilam zeby do konca maja sie dotoczyc,a nie w glowie mi termin ksiazkowy:p ten wypada ok 20 czerwca.
Dla blizniakow ponoc najlepszy moment to 37 tc wiec jak to uslyszelismy to sie zastanawiamy czy o pol tyg mogliby posiedziec dluzej,wlasnie do 1 czerwca ;)
No właśnie mi wypada termin 27 grudnia :) ale liczę że właśnie 3 tyg wcześniej może się uda to akurat 6 grudnia ;)
 
reklama
Dokładnie tak jest :) Albo Kropkom sie podoba u mamusi i nie chcą jeszcze wyjść. Albo już nie mogą się doczekać i dlatego im spieszno na świat :)
Noo:D jak bylam w szpitalu moj chrzesniak dopytywal sie co sie dzieje,rodzice z grubsza mu wytlumaczyli,a mlody mowi "no tak slonce wychodzi,wiosna sie robi to czego beda w tej ciasnej ciemnicy siedziec:p", a jak wychodzilam do domu bylo zimno,ponuro i lalo,no i mowia mlodemu,ze jest ok i wracam do domu,a bystrzak mowi "no tak zimno jak cholera to i chlopakom nie spieszno,bo i do czego;)"
 
Do góry