reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ponawiam pytanko ktora klinikę w Białymstoku polecacie ? Ktoś z bociana lub z kriobanku jest? Kiedyś ktoś zamieszczał statystyki z programu rządowego macie jeszcze to ?
Ja jestem z bociana z Białegostoku chociaż czasem na wizyty jeżdżę do wawy bo mam bliżej o 150 km i nie ma z tym problemu. U mnie bardzo szybko to ie potoczyło. Pojechałam 1 raz i od razu zaczęłam stymulacje i tak jestem teraz po 1.5 mc w 7 tyg z blizniakami póki co :) i mam nadzieję że tak zostanie :) nie mam ponownania co do innych klinik ale właśnie słyszałam o niej wiele dobrego i dlatego się zdecydowałam. Nawet moja ciotka która obecnie jest w Niemczech sama chciała wybrać te klinikę i mi polecala. Lecze się u głównego dr M.
 
chlamidy i inne gady w lutym tego roku
mutacje 06.2015
Teraz nie bylo zagniezdzenia a przypomnij mi jak bylo przy poprzednich probach ?
Pytam bo moze warto zrobic test ANA czyli ewentualne potwierdzenie chorob autoimmunologicznych jesli test jest pozytywny moze to odpowiadac za poronienia
 
Teraz nie bylo zagniezdzenia a przypomnij mi jak bylo przy poprzednich probach ?
Pytam bo moze warto zrobic test ANA czyli ewentualne potwierdzenie chorob autoimmunologicznych jesli test jest pozytywny moze to odpowiadac za poronienia
tak na prawde to bylo raz i poronilam w 9 tc.
przy reszcie nie doczekalam Bety,za kazdym razem miedzy 7-10 dnia przylazila@

dla tego powtazam cala immunologie bo mam zrobiona 1/10 z tego co powinno byc
ANA mam zrobione jest ok.
Gosiu dziekuje ci ,ze sie tak przejelas ,za jakies 10 tyg. dowiem sie wiecej.:)
 
Czytalam cos podobnego z tym,ze nie bylo uzasadnienia.
Fakt,jest to zastanawiajace;)
Moj lekarz do tej ciazy podchodzi na mega luzie i nie koniecznie mi sie to podoba,no ale coz. Do tej pory mowil ze z koncem maja mam sie zglosic do szpitala na wyznaczenie terminu cc. Z tym ze ja nie chce tyle czekac,a z drugiej str boje sie,ze jak sie zglosze to juz do konca mnie zatrzymaja...
No i umieram z ciekawosci jacy sa juz duzi:)

Zaczęłam dziś 33. tydzień i byłam podglądać maluchy. Nieduże są. Jaś waży 1650 g, a Laura... hmm... 1500 g. Doktor orzekła, że jeśli dojadę do 38. tygodnia, urodzą się ok. 2500 g. No to muszę dojechać.
 
Serio? Pizza? Ja bym odradzala po punkcji. Wogole jak mnie wypisywali z kliniki po punkcji to lekarz mi powiedział żeby czasem mi do głowy nie przyszło na pizze sie wybrac. Odradzam.
Nie ide zjadłam chleb z masłem i kiełbaski a ciepło. W klinice powiedzieli tylko że mam najpierw napić się wody potem herbaty a na końcu mogę kawę i resztę;))
 
Zaczęłam dziś 33. tydzień i byłam podglądać maluchy. Nieduże są. Jaś waży 1650 g, a Laura... hmm... 1500 g. Doktor orzekła, że jeśli dojadę do 38. tygodnia, urodzą się ok. 2500 g. No to muszę dojechać.
Jeju to faktycznie maluszki. Ja mam wizyte dopiero w srode,padne z ciekawosci do tego czasu.
Wyprzedzamy Cie o dwa tygodnie,u nas leci 35 tc;)
 
Agatek, a leżysz uczciwie? no niestety, plamienia niewyjasnionego pochodzenia w ciazy się zdarzają i opocz brania leków, zachowania spokoju, a przede wszytskim lezenia, często nic nie mozna zrobić.
wiem, że się stresujesz, ale powtórze się i powiem Ci, co usłyszałam od lekarki, gdy poinformowałąm ją, że krwawię i jade na izbę przyjec - absolutnie mi tego zakazała! kazała się połozyc i wziąć leki. chodzenie napędza wszelkiego rodzaju krwiaki i plamienia.
wierzę, że z Twoją ciążą jest wszytsko dobrze, a że przed Tobą jeszcze kilka łądnych miesięcy, to chyba trzeba spróbować się trochę wyciszyć. Wiem, łatwo nie jest! ale tylko spokoj nas uratuje!
 
reklama
Chybas oszalała po sedacji pizza .Ja bym umarła mój żołądek by tego nie wytrzymał . Ja 2 dni na rosołu i ryżu z marchewka :p
I zawsze przed biorę omeprazol
Ewunka mi nic nie jest wróciłam to zjadłam bułkę z pasztetem potem gorąca herbata po południu kawa i ciasto a na kolację chleb z masłem i kiełbaski. Ogólnie jest ok tylko bój jajników; p
 
Do góry