reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Iga ale po narkozie jak wróciłam do domu to minęło jakieś 3h a wieczorem pizza :) Tak dla wyjaśnienia :)
Wiadomo każdy organizm jest inny i tak czy tak trzeba uważać. Mi nigdy po narkozie nic nie było, nie bolało.

Ej ta ocenę to ci mój telefon dal nie ja. On sobie ja sobie.Sorki juz cofnelam. Pamiętam jak pisalas o tym.
 
Ale nie każdemu musi b6c coś po punkcji. Ja mogłam jeść i pić. Pierwsze co zrobiłam po wyjściu z kliniki, to wypiłam kawe:) duża latte mmmm.
Ja po punkcji,po wyjsciu z kliniki pierwsze co zrobilam...to puscilam pawia:p poprzednie 2 znioslam elegancko,ale juz 3 to byla poracha,caly dzien bylam jak z krzyza zdjeta:(
 
reklama
A powiem Wam coś dziwnego :p
Przez cały dzień głowa mnie bolała i już miałam brać tabletke. Poszłam do kuchni i widzę gruszkę, wzięłam i zjadłam :) I od razu głowa przestała boleć :D
Chyba gruszki zacznę jeść jak mnie głowa będzie boleć :D
 
Do góry