reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Agatek będzie dobrze. Każdy inaczej to przechodzi. Popatrz na nasza Anike hak dzielnie zwalczyla krwiaka. Wierze ze i tobie się uda. Może popros pielegniarke o cos na uspokojenie. To by ci dobrze zrobilo... Tule mocno.
 
reklama
Nie wiem dziewczyny kiedy usg i czy wogole mi zrobia? Nie znam procedur w takich sytuacjach... Dzisiaj mialam tylko badanie reczne a i tak nic sie nie dowiedzialam :/ ze krwawie bo byc moze z krwiaka, albo to oznaka czegos niedobrego.
 
Cześć dziewczyny! Melduje sie po dzisiejszej wizycie, a więc tak...Dzidzia ma 2,02 cm, serduszko bije 178 / min.Lekarz zadowolonyDzisiaj jak zobaczyłam dzidzia na usg, to już tak troszkę przypomina małego człowieka Coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że noszę pod sercem małego LudzikaLekarz skierował nas na usg prenatalne. Umówiliśmy się na 31.05.Stresuje się tego badania
 
ale jakoś dam radę, tyle stresu już za mną,że jeszcze muszę wytrzymać! za Was dziewczęta trzymam mocno kciuki!!!!
 
Dziewczyny dla mnie tak na chlopski rozum, to jak jest krwiak wypelniony krwia to chyba lepiej jak ta krew wyplynie...

Czy ja sie myle?
 
Dziewczyny dla mnie tak na chlopski rozum, to jak jest krwiak wypelniony krwia to chyba lepiej jak ta krew wyplynie...

Czy ja sie myle?
Agatek nie mam zielonego pojęcia.
Ale proszę Cię spróbuj się troszkę uspokoić. Stres tu w niczym nie pomoże :*
Maluszek jest silny. Walczy z tym dziadem! :* a Ty go wspomóz spokojem :*
 
szila09, kasia_basia - czekamy na relację z wizyt :)

Najki, jak tam? ukłądasz sobie plan w głowie? wiem, że to ciężka sytuacja i pewnie masz pełno dylematów i okropnie dużo czynników składa się na całość. wiem, że będzie dobrze - dopóki jestes w grze i walczysz, jesteś zwycięzcą :)

Z tego wszystkiego zapomniałam napisać. U nas wszystko ok, maluszek 8,5 mm. Serduszko bije ale nie słuchaliśmy bo to dopiero 6t.
Następna wizyta za 2 tygodnie ale nie znam dokładnej daty.
Ciągle się czymś stresuję. Dlatego postanowiliśmy że córce powiemy dopiero po prenatalnym, chociaż ciężko będzie bo ona ma już 8 lat.
 
reklama
Witam.
Chciałabym dołączyć do Waszego grona . Jestem 6 dzień stymulacji hor. jutro mam usg, punkcja prawdopodobnie w sobotę . Dziewczyny bardzo sie martwię ,od wczoraj jestem na penicylinie mam anginę. Antybiotyk mam brać przez 12 dni , czy to aby nie zaszkodzi ... Trzymam kciuki za wszystkie ktore czekają na swoje upragnione szczęście .
 
Do góry