reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki mialam problemy internetowe, ale jestem i moja sytuacja wyglada nastepujaca:

Leze, nie krwawie (oprocz poranka, ale Wam pisalam), nic mnie nie boli ani brzuch ani krzyz...

Mam nadzieje, ze jak juz te krwawienia sie nie pojawia to lada moment bede lezec w domku, bo okropnie tesknie za synkiem :-( cos okropnego...
Dzisiaj tak sie za nim rozwylam, szloch taki, ze hej...

Dziewczyny no i martwie sie o dzidziusia, czy z nim wszystko dobrze? Czy zyje??
 
[QUOTE="westaice, post: 13980282, member: 1638żeby ]Jakie wskazania do histeroskopii?

Ew przestań. ;)[/QUOTE]
W zasadzie zadne... Nic sie nie doszukala ale zaproponowala zeby wykluczyc wszystko...
 
Dziewczynki mialam problemy internetowe, ale jestem i moja sytuacja wyglada nastepujaca:

Leze, nie krwawie (oprocz poranka, ale Wam pisalam), nic mnie nie boli ani brzuch ani krzyz...

Mam nadzieje, ze jak juz te krwawienia sie nie pojawia to lada moment bede lezec w domku, bo okropnie tesknie za synkiem :-( cos okropnego...
Dzisiaj tak sie za nim rozwylam, szloch taki, ze hej...

Dziewczyny no i martwie sie o dzidziusia, czy z nim wszystko dobrze? Czy zyje??[/QUOTE
Agatek,to dobre wiesci,krwiak sie moze juz oczyscil i nareszcie bedzie spokoj.trzymam kciuki.z dzidzia jest na pewno ok .tylko spokojnie.teraz sie musisz o siebie martwic.
2
 
Dziewczynki mialam problemy internetowe, ale jestem i moja sytuacja wyglada nastepujaca:

Leze, nie krwawie (oprocz poranka, ale Wam pisalam), nic mnie nie boli ani brzuch ani krzyz...

Mam nadzieje, ze jak juz te krwawienia sie nie pojawia to lada moment bede lezec w domku, bo okropnie tesknie za synkiem :-( cos okropnego...
Dzisiaj tak sie za nim rozwylam, szloch taki, ze hej...

Dziewczyny no i martwie sie o dzidziusia, czy z nim wszystko dobrze? Czy zyje??

No jasne że zyje! Dzidziuś da rade! Tylko mamusia musi się pozbierać i zrobić ze sobą porządek. Co to za myślenie! W listopadzie mam zamiar zastać ciocia malej Agatki;) glowa do góry.
 
No jasne że zyje! Dzidziuś da rade! Tylko mamusia musi się pozbierać i zrobić ze sobą porządek. Co to za myślenie! W listopadzie mam zamiar zastać ciocia malej Agatki;) glowa do góry.
Dziewczyny ja tutaj wariuje bez synka, oszaleje, pol dnia rycze i rycze i rycze, chociaz wiem, ze nie powinnam. Pierwszy raz rozstalismy sie na tak dlugo. Nie panuje nad soba. Zawsze bylam uczuciowa, mam tzw "lzy na wierzchu"
Koszmar!!!
 
Dziewczyny ja tutaj wariuje bez synka, oszaleje, pol dnia rycze i rycze i rycze, chociaz wiem, ze nie powinnam. Pierwszy raz rozstalismy sie na tak dlugo. Nie panuje nad soba. Zawsze bylam uczuciowa, mam tzw "lzy na wierzchu"
Koszmar!!!

Oj bidulko. Mam nadzieje że niedługo wypuszcza cie do dom i do synka. Rozumiem twoja rozpacz kochana. Wspieram cie mocno chociaż wiem że to i tak nie ukoi tęsknoty za domem.
 
[QUOTE="westaice, post: 13980282, member: 1638żeby ]Jakie wskazania do histeroskopii?

Ew przestań. ;)
W zasadzie zadne... Nic sie nie doszukala ale zaproponowala zeby wykluczyc wszystko...[/QUOTE]
Też się pchalam. Ale dr mnie wyhamowal, że nie ma póki co żadnych wskazań u mnie. :/ pogłębie temat jeszcze.

Aniolkowa :* przyjmę w dwa odrazu :) i rączki w pęcherz :) a co mi tam ! Na bogato!

Agatek trzymam za Was kciuki. Przede wszystkim spróbuj zachować spokój.:* będzie dobrze.
 
reklama
Agatek, cieszę się, że krwawienie się już nie powtórzyło! oby tak dalej! a kontaktowałaś się ze swoim lekarzem?
mysl o swojej dwójce Skarbów i czerp z tego siłę :)
 
Do góry