reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Butterfly,
Transfer robia przewaznie na sali operacyjnej,ze wzgledu na zachowanie,sterylnych warunkow,wiec raczej ze striptisu w gabinecie nic nie będzie :-)) :-)) :-)) trzymaj sie kochana i nie pekaj,bedzie dobrze:-)
 
reklama
Hej dziewczyny
Podczytywałam Was cały weekend, ale jakoś tak nie było czasu napisac
Falka gratulacje!!!! :***

Najki ja tez nic nikomu nie powiedziałam z rodziny, strasznie mnie juz to męczy, tym bardziej ze rodzina i znajomi juz naprawde ostro się pytaja o 2 dzidzie, wiec zaczełam już wszystkich unikac, zeby nie musiec się tłumaczyć. Bardzo zle to wszystko znosze, z moim m. bardzo zle sie układa, in vitro u nas wszystko zepsuło....

Agatek ojj lekarze w szpitalu są okropni, uwazaja, ze wszystko wiedza i sa najwazniejsi na swiecie, a mam wrazenie, ze pracuja tam niedorobieni lekarze, do ktorych prywatnie pacjenci by po prostu nie przyszli, Powiem Ci tak, ze mialam w rodzinie przypadek krwiaka, ktory był na połączeniu macicy z łożyskiem, nie wiadomo było, co z tego będzie, ale się udało donosic, krwiak zanikł, dziecko ma 7 lat juz :) wiec u Ciebie tez bedzie dobrze, uda się napewno!!!! trzymam kciuki

Iga mysle, ze w ciaze spokojnie mozesz juz zajsc po takim czasie, ale pytanie czy to nie za mała róznica wieku? mam kolezanki co rok po roku maja dzieci i mowia, ze tragedia, ze jednak by sie nie zdecydowały tak szybko, no ale tosama juz musisz zdecydowac

Ann super, ze już jesteś po transferze, trzymam kciuki zeby sie dzieciaczki przyjeły!!! :)

Truskawka decyzja tak czy inaczej podjeta tylko w lipcu pójdziemy. A czy to taka mala roznica to mi się nie wydaje. Jak drugie dziecko by się urodzilo to maly by miał okolo 2 lat a mi to odpowiada:)
 
Dziewczyny czy wy wiecie coś o dzieleniu wyniku amh na 2 ???????? Pierwsze słyszę ale właśnie moja przyjaciółka odebrała w polsce wynik i wyczytała na forum ze trzeba go podzielić na 2 ? Nie potrafię jej pomóc bo ja mam wszystkie wyniki z niemiec i nie mam pojęcia ... moze.która coś wie na ten temat ?:eek:
 
Dziewczyny kciuki za dziesiejsze transfery, bety i wizyty!!

Anika No doczekalaś sie brzuszka!!!! Teraz z dnia na dzien bedzie coraz wiekszy!! A czujesz juz ruchy? Ja poczułam w 17t5d

Agatek musisz myślec pozytywnie. Jesteś juz w 12tc i dzidziuś naprawdę ma duże szanse. Krwiak zagraża ciazy malutkiej a im większa tym łatwiej z krwiakiem walczyć. Tak jak pisałam ja miałam krwawienia potężne ale tez brązowe plamienia albo w ogóle nic przez kilka dni. Powiedzieli ci gdzie ten krwiak jest umiejscowiony?

Nikaa podejrzewam, że bolą takie kopniaczki, ale nie ma nic piękniejszego niż kopniak od maluszka dla mamusi. Wtedy wiesz że wszystko w porządku

Ja wczoraj nagrałam filmik - pierwszy raz widać było gołym okiem jak maluszek kopie i przepływa z jednej strony na drugą. Marzyłam o tym tyyyyyle lat!! Dziewczyny z całego serca zycze wam takich widoków i wierze, że każda sie doczeka.

Hess zaglądasz tutaj jeszcze? Co u ciebie?

Kinia tak mi przykro :-( masz jakis plan B?
 
Dziewczyny czy wy wiecie coś o dzieleniu wyniku amh na 2 ???????? Pierwsze słyszę ale właśnie moja przyjaciółka odebrała w polsce wynik i wyczytała na forum ze trzeba go podzielić na 2 ? Nie potrafię jej pomóc bo ja mam wszystkie wyniki z niemiec i nie mam pojęcia ... moze.która coś wie na ten temat ?:eek:
Nigdy o czyms takim nie słyszałam. Jak to podzielony na2? Jak masz amh 1,7 i przez 2.... nie bardzo to czaje. Mi nic nigdy lekarz takiego czegos nie mówił.
 
reklama
Aniolkowa mama - powiedzieli ze pod kosmowka, wiec to chyba niedobrze co? Rozmawialam z moim lekarzem, mowil, ze jak dziecko zyje to dzieki Bogu, bo widocznie za bardzo mu nie przeszkadza. No i przede wszystkim rosnie. Ja teraz juz nie krwawie, tylko rano jak wstalam to pocieklo, ale slyszalam, ze krew ma byc brunatna, a u mnie leci swieza zywa. Tez mialas zywa taka czerwona czy tylko plamilas na brazowo?

Dziekuje Wam dziewczyny, ze trzymacie kciuki, ze wierzycie, ze mnie wspieracie. Bez Was bym zwariowala
 
Do góry