reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ewelin, ciekawe, czy u mnie w maju potwierdzi się ta dziewczynka?! już do niej mowię jak do baby :D ale sporo historii słyszę o tym, że miała być dziewczynka, a pojawił się chłopiec ;)
No tez jestem ciekawa :) Bo już Wam kiedyś pisałam o mojej kuzynce do dnia porodu dziewczynka i urodził sie chlopiec :)
 
A wszystko w porządku czekam teraz na wizytę serduszkową :) Mam nadzieje, że już się uspokoję :) Fajnie, że dziewczynka :) Tez bym chciała :)
A powiem Ci, że u mojego kolegi w grudniu robili usg i była dziewczynka, a teraz okazuje się, że chłopczyk :) Więc różnie z tym bywa :)

Za 4 tyg przy nowym usg mojej kochanej Pani Docent juz będziemy wiedziec ;)... Koleżanka była ostatnio i potwierdziła dziewczynkę zdjęciem 3d warg sromowych ;)...
Byłam w szoku ;)
A znajomemu w styczniu miała urodzić sie córka i urodził sie Antoś ;)... Le byli tylko na zwykłym usg ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martka, ale skąd ten pesymizm? lekarz coś powiedział? równie dobrze mogłas mieć wizytę dwa dni pozniej i byłoby serduszko:) głwoa do góry!
Chyba za bardzo nakręciłam siebie i M ze dzisiaj zobaczymy kropka i dlatego nas to zmartwiło. Poza tym lekarz wlasnie standardowo Malo mowil, myslalam ze ta wizyta bedzie jednak troszke inna.
 
Za 4 tyg przy nowym usg mojej kochanej Pani Docent juz będziemy wiedziec ;)... Koleżanka była ostatnio i potwierdziła dziewczynkę zdjęciem 3d warg sromowych ;)...
Byłam w szoku ;)
A znajomemu w styczniu miała urodzić sie córka i urodził sie Antoś ;)... Le byli tylko na zwykłym usg ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to ciekawie :) Teraz taka technologia, że nie można uwierzyć :)
 
KWIECIEŃ

29: annemarie - usg i badanie endo
29: Natalia89 - podgląd w czasie stymulacji
29: butterfly - punkcja
29: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciaze
29: Annemrie – punkcja dawczyni :)

MAJ

2: Nikaa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
2: koralik83 - wizyta w klinice i dalszy plan dzialania
¾: Annemarie - transfer :)
4: olusja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
4: szila09 - wizyta u gin prowadzącego ciaze
4: kasia_basia - wizyta serduszkowa
5: onadlaniego - wizyta u gin prowadzacego ciążę
5: pisanka89 - wizyta pecherzykowo-serduszkowa
5: martka83 - wizyta serduszkowa
6: westaice - betowanie
6: Falka302 – betowanie
6: Ilka – betowanie
10: strawbelka – wizyta serduszkowa
11: anika - wizyta u gin prowadzącej ciaze
11: ewelin86 – wizyta serduszkowa
12: Ewa651 - usg polowkowe
16: olusja1987 - usg genetyczne w I trymestrze
19: aniolkowa.mama - wizyta u poloznej
21: MartiniM - wizyta u gin prowadzącej ciaze
21: Madzionga – usg połówkowe

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe


Dziewczyny, skontrolujcie kalendarz i zgłoście ewentualne zmiany czy nowe wydarzenia ;)
 
reklama
Do góry