reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No my to samo. Mielismy jechac do domku nad jeziorem ale przez ta pogode M oswiadczyl ze owszem jezioro będzie ale spac bedzieny normalnie w domu u jego rodzicow..ehh... Oni nic nie wiedza :/ poza tym laski wiem troche schizuje ale chyba nic z tego nie bedzie :( prawdopodobnie rosnie mi zimno. Swedza usta i babelek juz jest. Posmarowałam już pasta. Cholera jasna :/

Falka przykladaj plasterki czosnku i trzymaj żeby aż pieklo. Zmniejsza opuchliznę a ja odkąd zaczekam tak robic to mam opryszczke gora 2 razy w roku a wczesniej w sezonie zimowymm to po 3-4 razy miałam. Tylko musisz dużo przykladac.
 
reklama
Strawbelka ,kochana jak sie czujesz? wszystko sie uspokoilo ,czysto ???
Ach juz nie chcialam Was martwic.
Po poludniu znow bezowo rozowe plamienia. Wzielam o 17.00 dupka i chyba przechodzi bo robia sie tylko bezowe.
Wydaje mi sie ze lutinus miesza, bo na ulotce jest napisane ze moze powodowac krwawienia i skurcze macicy. Poza tym mnie tam piecze, wiec mi chyba on nie sluzy.
Zamienie na dupka 2×2 jak mowil lekarz i zobacze czy beda plamienia.
Ale mam zmartwienie bo mnie cyce nie bola i sa oklapniete niestety. Lekarz sie bardzo zdziwil i 3 razy sie pytal czy napewno nie bola.
 
Za 4 tyg przy nowym usg mojej kochanej Pani Docent juz będziemy wiedziec ;)... Koleżanka była ostatnio i potwierdziła dziewczynkę zdjęciem 3d warg sromowych ;)...
Byłam w szoku ;)
A znajomemu w styczniu miała urodzić sie córka i urodził sie Antoś ;)... Le byli tylko na zwykłym usg ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam robione tylko zwykle usg ale siusiora tak bylo widac ze się nie dało pomylić. Z dziewczynkami jest inaczej bo zawsze istnieje prawdopodobieństwo że siusiak się podwinal. Ale na 3d powinno byc dobrze widać:)
 
Ach juz nie chcialam Was martwic.
Po poludniu znow bezowo rozowe plamienia. Wzielam o 17.00 dupka i chyba przechodzi bo robia sie tylko bezowe.
Wydaje mi sie ze lutinus miesza, bo na ulotce jest napisane ze moze powodowac krwawienia i skurcze macicy. Poza tym mnie tam piecze, wiec mi chyba on nie sluzy.
Zamienie na dupka 2×2 jak mowil lekarz i zobacze czy beda plamienia.
Ale mam zmartwienie bo mnie cyce nie bola i sa oklapniete niestety. Lekarz sie bardzo zdziwil i 3 razy sie pytal czy napewno nie bola.

Zapytaj doka ,czy mozesz go Prolutexem zastapic, bedziesz sie musiala kluc ,ale jest o niebo lepszy i wydajniejszy.

Martwisz,jak sie nie odzywasz.:):):) i mam nadzieje,ze lezysz plackiem?
 
reklama
Ach juz nie chcialam Was martwic.
Po poludniu znow bezowo rozowe plamienia. Wzielam o 17.00 dupka i chyba przechodzi bo robia sie tylko bezowe.
Wydaje mi sie ze lutinus miesza, bo na ulotce jest napisane ze moze powodowac krwawienia i skurcze macicy. Poza tym mnie tam piecze, wiec mi chyba on nie sluzy.
Zamienie na dupka 2×2 jak mowil lekarz i zobacze czy beda plamienia.
Ale mam zmartwienie bo mnie cyce nie bola i sa oklapniete niestety. Lekarz sie bardzo zdziwil i 3 razy sie pytal czy napewno nie bola.
A co maja wspólnego piersi? Mnie tam lekarz nie pytał czy mnie bolą
 
Do góry