reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Strawbelko, lepiej byłoby zamienic na prolutex, bo duphastpn jest syntetyczny i gorzej się przyswaja. Ja jak krwawiłam, miałam własnie prolutex i duphaston razem. no i bardzo duzo lezenia. biustem się nie przejmuj, to bardzo indywidualna sprawa - ta jak pisałam wyzej, u mnie drgnął dopiero w 9 tygodniu. kciuki!!!

Westi szarżuje :D podoba mi się!
 
Dziewczyny jestem wspólnie z mężem słabym przypadkiem:errr::rofl2: mąż ma słabe plemniki a ja pco. Mieszkamy w niemczech tutaj się leczymy ale nie odpowiada mi to kompletnie ! Bywamy bardzo często w polsce wiec z wolnym nie ma problemu chcemy podjąć leczenie w polsce potrzebuje namiary na polską dobra klinike nieplodnosci. Liczę się z tym ze każdy będzie polecał swoją która mu pomogła ale chciałbym mimo to zasięgnąć waszej opinie !:happy2:
 
Strawbelka,na cycach sie nie znam:) ale Aniki musimy zapytac,tak to pieknie napisala...

u mnie piersi ruszyły po 9 tygodniu, więc masz jeszcze sporo czasu, kochana :)

nawet sie ruszyly....;)

chcialabym to zobaczyc,bo moje jakies nie ten....
 
Dziewczyny jestem wspólnie z mężem słabym przypadkiem:errr::rofl2: mąż ma słabe plemniki a ja pco. Mieszkamy w niemczech tutaj się leczymy ale nie odpowiada mi to kompletnie ! Bywamy bardzo często w polsce wiec z wolnym nie ma problemu chcemy podjąć leczenie w polsce potrzebuje namiary na polską dobra klinike nieplodnosci. Liczę się z tym ze każdy będzie polecał swoją która mu pomogła ale chciałbym mimo to zasięgnąć waszej opinie !:happy2:
Przewidywanie. Szczecin Vitrolive dr P.C. :)
 
reklama
Dziewczyny kurcze tak szybko piszecie niektore ze juz sa podejrzenia co do plci a ja bylam ostatnio mialam 10.5 tyg lekarz mi nic nie powiedzial mozliwe ze to za wczesnie na to ? Teraz jak pojde to bede w 15 tyg,ale ciekawe czy zrobi mi usg? W rozpisce badan i tygodni ktore mam podczepione do karty ciazy to wychodzi na to jakbym teraz miala nie miec usg :(
 
Do góry