reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
KWIECIEŃ

29: annemarie - usg i badanie endo
29: Natalia89 - podgląd w czasie stymulacji
29: butterfly - punkcja
29: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciaze
29: Annemrie – punkcja dawczyni :)

MAJ

2: Nikaa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
2: koralik83 - wizyta w klinice i dalszy plan dzialania
¾: Annemarie - transfer :)
4: olusja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
4: szila09 - wizyta u gin prowadzącego ciaze
4: kasia_basia - wizyta serduszkowa
5: onadlaniego - wizyta u gin prowadzacego ciążę
5: pisanka89 - wizyta pecherzykowo-serduszkowa
6: westaice - betowanie
6: Falka302 – betowanie
6: Ilka – betowanie
10: strawbelka – wizyta serduszkowa
11: anika - wizyta u gin prowadzącej ciaze
11: ewelin86 – wizyta serduszkowa
12: Ewa651 - usg polowkowe
16: olusja1987 - usg genetyczne w I trymestrze
19: aniolkowa.mama - wizyta u poloznej
21: MartiniM - wizyta u gin prowadzącej ciaze
21: Madzionga – usg połówkowe

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe


Dziewczyny, skontrolujcie kalendarz i zgłoście ewentualne zmiany czy nowe wydarzenia ;)
 
Myślę, że brak internetu dobrze by zrobił.
Myślałam, że na weekend się odstresuje. Mieliśmy z tesciami do rodziny, na wieś (prawdziwą, zabita dechami wies) jechać. Mąż mI przed chwila oswiadczyl, Że dla mnie ta opcja nie istnieje. :/ przewieje mnie, wytrzepie w samochodzie itd. :( mam odpoczywać i o. :/
No my to samo. Mielismy jechac do domku nad jeziorem ale przez ta pogode M oswiadczyl ze owszem jezioro będzie ale spac bedzieny normalnie w domu u jego rodzicow..ehh... Oni nic nie wiedza :/ poza tym laski wiem troche schizuje ale chyba nic z tego nie bedzie :( prawdopodobnie rosnie mi zimno. Swedza usta i babelek juz jest. Posmarowałam już pasta. Cholera jasna :/
 
kasik, dzieki za dobre slowo, u mnie tez ostatnio bylo jak u najki. Dodalas otuchy.

onadlaniego,kurde troche dziwne,ze powiedzieli,ze to czynnik meskija rozmawialam z wieloma lekarzami i mowili,ze plemnik akurat ma najmniejsza robote i najlepszy plemnik nie zaplodni zlej komorki. Moj M ma 0%prawidlowych plemnikow,ale powiedzieli,ze tutaj przy ivf nie ma to znaczenia.

Ja sie na tym nie znam zupełnie, ale najważniejsze, ze zadziałało ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry