reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzien dobry! Jak milo wkoncu sie wyspać! :) te konskie dawki progesteronu tak mnie usypiaja ze tylko bym spala. A w miedzyczasie powkurzam sie na byle co :) Co raz blizej do dnia 0 czyli do transferu i jakoś spokojnie to przyjmuje :). Co ma byc to będzie. Oczywiście pozytywne nastawienie z realnym podejściem tak jak uczylyscie ;) milego weekendu
 
Ja i moje jajeczka również prosimy o kciuki :D niech rosną :)

Dzień Dobry :)

Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie dla mnie łatwiejszy...wczoraj przeszłam totalne tornado emocjonalne! Były nerwy i łzy. Smutek. Dzisiaj mam mega dobry humor i chociaż jestem śpiochem od 7 jestem na nogach :D

Kochane byłam dzisiaj u mojego ginka na wizycie kontrolnej i pecherzyki ładnie rosną ;) lekarz naliczył z 13 (ale mówił ze to mniej więcej bo dużo ich ;)) estradiol sprzed 2 dni wynosił 550 a dzisiaj żniw pobrali mi krew i wynik w poniedziałek.Ale punkcja niestety w środę :( jeszcze do niedzieli włącznie mam brać zastrzyki z gonapeptylu (1/2 strzykawki ) i 150 jednostek Menopur 600 a od jutra rana dodatkowo 1/2 tabletki medrol 16 mg(co to takiego ktos wie?)W poniedziałek następna wizyta kontrolna i w poniedziałek ponoć jeszcze jakis zastrzyk na wywołanie owulacji a w środę punkcja ;) transfer planowany jest wstępnie na druga dobę od punkcji czyli na piątek ale to jeszcze ostatecznie nie jest potwierdzone).Jezeli nie będzie to w piątek to ostatecznie 2 maja.A czy któraś z was tez miała transfer po 2 dniach? Juz nie mogę sie doczekać ;) co o tym myślicie? ;)
Jakbym czytała o sobie :) też miałam wczoraj wizytę, też w pon kontrola i pick up chyba w środę :) jajek nieco mniej, te same dawki menopuru ;) Powodzenia!
 
Witajcie kobietki.
Wraz z mężem jesteśmy w Rządowym in vitro oczywiście tylko do czerwca,bo Nasi cudowni Politycy PIS-u odebrali Nam to co jest najważniejsze,później już wszystko na własną rękę.
Jesteśmy w I podejściu do Ivf 1 próba wogóle się nie udała,2 udana poronienie 6 tydzień,3 próba udana 6 tydziń poronienie,straszne przeżycie,nikomu nie życzę takich przejść.Został nam jeszcze jeden cudowny zarodeczek który czeka na Nas.Ostatnio zrobiłam wszystkie badania które zalecił nam lekarz hematolog i mój ginekolog.Kariotyp ok

Morfologia 5 diff ok
Oznaczenie czasu potrombinowego 11,75 s (norma 9,2-13,8 s)
Inr 1,02
Wskaźnik potrombinowy 93,59% norma 80-120 %Aptt 25,22 s (25-33 s)
Antykoagulant toczniowy ujemny
Aktywność antytrombiny 115.41% 970-112%)
Aktywność białka C 111,21 % (70-140%)
Antygen wolnego białka S 101,84 % (60,1-113,6*)
FT3 5,75 pmol/l
FT4 17,0 pmol/l (12,0-22,0)
TSH 4,080 mU/l (0,270-4,200)
Homocysteina 9,0 umol/l 95,0-12,0)
P-ciała p/kardiolipinowe ACA igM UJEMNY <2 PL -IgM-U/ml (ujemny <12PL-IgM-U/ml) dodatni >=1212PL-IgM-U/ml
P-ciała p/kardiolipinowe Aca IgG UJEMNY <2 PL -IgG-U/ml (ujemny <12PL-IgG-U/ml) dodatni >=1212PL-IgG-U/ml
P-ciała p/beta2 glikoproteina 1 IgG ujemny 3,34 RU/ml (wynik ujemny ; <20 RU/ml )
P-ciała p/beta2 glikoproteina 1 IgM ujemny 2,57 RU/ml (wynik ujemny ; <20 RU/ml )
Mutacja genu czynnika V typu Leiden nie występuje
Mutacja genu potrombiny G20210A Nie występuje /genotyp G/G /
Wyszła mi podwyższona aktywność antytrombinowa.Może któraś z was miała podobną sytuację.We wtorek jade do mojej lekarz hematolog do Warszawy zobaczymy co doradzi i powie.Mam tylko nadzieję,że do czerwca zostanie podany Nam zarodeczek i w końcu uda się donosić ciąże.
Pozdrawiam i uśmiech zostawiam:-) :)
 
Laski ja nie mam dzisiaj wizyty :p dopiero bede sie umawiac na czwartek/piatek :-) :-) :-) blad sie jakis wkradl.

Jezu... bralam nospe, tak mnie podbilo, ze polecialam ja zwrocilam do lazienki, przy okazji od tego trzymania nospy w dziobie znieczulil mi sie jezyk, myslicie ze to normalne jest? Normalnie sie przestraszylam troche :-\
 
Niedługo się okaże że te niby gorzej rokuje zarodki są najlepsze ........
Klasyfikacja zarodka chyba niedługo przestanie mieć rację bytu .
Do ciąży potrzebny
Zarodek
Odpowiednie endometrium
Chęć organizmu
I reszta w rękach Boga .
Powodzenia wszystkim

Ewunka w rekach Boga i Natury to wszystko jest od zawsze,a cala reszte,to wiesz gdzie mozemy sobie wsadzic ;););)
 
reklama
Beta hcg 80
Dziewczyny a zna sie ktoras na APTT i heparynie???
Ribilam dzis APTT i wyszlo mi troche ponizej normy.
Biore acard i Fragmin 5000 i moje pytanie? Czy nie musze brac wiecej tej heparyny? Acard i heparyna powoduja ze krew jest przez caly czas rozrzedzona? Czy tylko przez pare godzin?
No bo nie wiem czy dzwonic do gina, czy do kogos zeby o to zapytac?
Biore duzo progesteronu i estrofem a to wszystko zageszcza krew.

Progesteron 54,50. Dobry czy maly?
Przy braniu Lutinus 100 3×1

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry