reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beta hcg 80
Dziewczyny a zna sie ktoras na APTT i heparynie???
Ribilam dzis APTT i wyszlo mi troche ponizej normy.
Biore acard i Fragmin 5000 i moje pytanie? Czy nie musze brac wiecej tej heparyny? Acard i heparyna powoduja ze krew jest przez caly czas rozrzedzona? Czy tylko przez pare godzin?
No bo nie wiem czy dzwonic do gina, czy do kogos zeby o to zapytac?
Biore duzo progesteronu i estrofem a to wszystko zageszcza krew.

Progesteron 54,50. Dobry czy maly?
Przy braniu Lutinus 100 3×1

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom


Najperw gratulacje,czekalam na te newsy:) jesli chodzi o reszte to moge ci tylko tyle napisac ,ze obydaw leki bierze nie od czasu do czasu tylko codziennie najlepiej w najmniejszych dawkach,zeby uniknac krwotoku.Przed operacaj odstawia sie 5-7 dni wczesniej.
Wyhamowane trombocyty,pozostaja nieaktywne na okolo 7 dni ,wiec chyba wychodzi na to ze dzialanie leku jest dlugotrwale,a nie paru godzinne. Tak samo nie wolno tego ,po dlugim braniu odstawiac ,bo moze b´wystapic efekt odbicia.
Ja biore ASS 100 ,jedna dziennie, co prawda w celu lepszego ukrwienia macicy ,ale tez przeciwzapalnie,i przeciw zakrzepowo.


Progesteron pasujacy do Bety,wiec ok.
 
reklama
gratulacje Strawbelka!
Mam pytanie odnośnie clexane. to mój 16 dpt i lekarz kazał dokończyć opakowanie czyli mam jeszcze dziś i jutro zastrzyk i tyle i już więcej nic przeciwzakrzepowego nie biorę. troszkę się martwię o to. Pytałam się czy brać acard czy coś on zapytał tylko czy nie mam zespołu fosfolipidowego...Mowie mu że nie wiem bo skąd mam to wiedzieć...Nie wiem czy na własną rękę brać acard po odstawieniu clexane?
 
Rybka, megi, nie martwcie się brakiem objawów, na tym etapie ani ich obecność, ani brak o niczym nie świadczy! Głowa do góry! A jak Was to pocieszy, to u mnie też absolutnie nic nie było, nawet biust nie drgnal, a ciąża jest :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dorwalam sie do sorbetu malinowego jak naroman na glodzie. Siedze i zajadam. Taka chcice mialam...

Macie moze instagramy? Moze sie poobserwujemy??
 
reklama
Do góry