reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
w sumie racja, ale np pierwszym razem lepiej na tym wyszłam i chyba mniejsze dawki brałam
Wiesz ja kiedyś ( przed operacja ) zareagowalam na fostipur 75 po 5 zastrzykach tak ze ja przerwali bo spuchly mi jajniki i miałam początek hiper stymulacji .........
Teraz zaczęłam 225 fostipur 75 menopur ( wiadomo dawki większe bo to in vitro a nie inseminacjia ) i brak reakcji. ......
Teraz gonal 300 i menopur 75 zobaczymy . To ciężko wyczuć z tą stymulacjia .Są osoby co na książkowych dawkach idą książkowa. A są cudaki to reagują za każdym razem inaczej i uj. ... wie dlaczego .
No ale są przypadki łatwe trudne i trudniejsze
U mnie podejrzewam 3 rzeczy
Po operacji za wcześnie 3 miesiące jajniki miały focha jeszcze
organizm wytworzył przeciwciała na lek fostipur
a najbardziej podejrzewam głowę tak się bałam hiper jak zobaczyłam dawki ze głowa zablokowała produkcjie.
Teraz naprawiam juz głowę ......
od operacji minęło 6 miesięcy. ....
no i zmienili mi lek .
wiec teraz musi być dobrze :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry