reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

JESTEM! :) Kropka piękna! :) :) Zamazana, podobna zupełnie do niczego ale to moja Kropka :) :) Się normalnie popłakałam na fotelu :)Dzięki Madzionga :) W środę badania krwi itd...Muszę zrobić ekg bo coś mi serce łomoce ostatnio :( Już tak kiedyś miałam jak się przetrenowałam ale potem przeszło_Od transferu znowu powróciło :(
Wg. usg to 6 tydz. ciąży, Madzionga a u Ciebie???Co to wogóle znaczy?Przez to wszystko zapomniałam dopytać pana doktora :( Kolejne usg za 3 tyg., 24-tego :)

Ciesze sie kochana z twojego calkiem prywatnego kropka,:biggrin2:bralas estradiol?
 
Ostatnia edycja:
reklama
[QU="agatek28, post: 13796721, member: 163816"]Nikola - a który to Twój transfer? Jak się czujesz? Masz jakieś objawy?[/QUOTE]


To mój czwarty transfer mam nadzieję, że ostatni :happy2:
oczywiście objawów się doszukuję, jak każda z nasale chyb nic z tych rzeczy.. bolące i wielkie cycki :laugh2:ale to pewnie od progesteronu:laugh2:i spanie bardzo mnie męczy... bardzoo to tyle. Czasem jajnik zakłuje, albo w brzuchu.. Ale to pewnie się zdarza, tylko na codzień nie zwracamy na to uwagi
 
[QU="agatek28, post: 13796721, member: 163816"]Nikola - a który to Twój transfer? Jak się czujesz? Masz jakieś objawy?


To mój czwarty transfer mam nadzieję, że ostatni
oczywiście objawów się doszukuję, jak każda z nasale chyb nic z tych rzeczy.. bolące i wielkie cyckiale to pewnie od progesteronui spanie bardzo mnie męczy... bardzoto tyle. Czasem jajnik zakłuje, albo w brzuchu.. Ale to pewnie się zdarza, tylko na codzień nie zwracamy na to uwagi[/QUOTE]



No i u mnie to samo, to moj drugi transfer, więc doszukuje sie podobienstw, ale tez chyba troche przywczesnie.

JEZU DZIEWCZYNY DOSTALAM OFERTE PRACY, CO JA MAM ZROBIC. JESTEM W POTRZASKU!!!
 
JESTEM! :) Kropka piękna! :) :) Zamazana, podobna zupełnie do niczego ale to moja Kropka :) :) Się normalnie popłakałam na fotelu :)Dzięki Madzionga :) W środę badania krwi itd...Muszę zrobić ekg bo coś mi serce łomoce ostatnio :( Już tak kiedyś miałam jak się przetrenowałam ale potem przeszło_Od transferu znowu powróciło :(
Wg. usg to 6 tydz. ciąży, Madzionga a u Ciebie???Co to wogóle znaczy?Przez to wszystko zapomniałam dopytać pana doktora :( Kolejne usg za 3 tyg., 24-tego :)

Gratuluję kochana pięknej kropeczki :happy: trzymam kciuki :-D
 
JESTEM! :) Kropka piękna! :) :) Zamazana, podobna zupełnie do niczego ale to moja Kropka :) :) Się normalnie popłakałam na fotelu :)Dzięki Madzionga :) W środę badania krwi itd...Muszę zrobić ekg bo coś mi serce łomoce ostatnio :( Już tak kiedyś miałam jak się przetrenowałam ale potem przeszło_Od transferu znowu powróciło :(
Wg. usg to 6 tydz. ciąży, Madzionga a u Ciebie???Co to wogóle znaczy?Przez to wszystko zapomniałam dopytać pana doktora :( Kolejne usg za 3 tyg., 24-tego :)
Rewelacja !!!!
Ja miałam 25.02.na zdjęciu z usg 6w1d. Czyli rozumiem że dziś zaczął się 8 tydzień czyli dziś mam 7w1d :) ja mam usg 17 to ci napiszę na pewno co i jak :) jestem trochę do przodu, ale przecież nie cały tydzień nie ?
 
To mój czwarty transfer mam nadzieję, że ostatni
oczywiście objawów się doszukuję, jak każda z nasale chyb nic z tych rzeczy.. bolące i wielkie cyckiale to pewnie od progesteronui spanie bardzo mnie męczy... bardzoto tyle. Czasem jajnik zakłuje, albo w brzuchu.. Ale to pewnie się zdarza, tylko na codzień nie zwracamy na to uwagi



No i u mnie to samo, to moj drugi transfer, więc doszukuje sie podobienstw, ale tez chyba troche przywczesnie.

JEZU DZIEWCZYNY DOSTALAM OFERTE PRACY, CO JA MAM ZROBIC. JESTEM W POTRZASKU!!![/QUOTE]
A jaka to praca ? Siedząca czy jakaś fizyczna ? I chcesz pracować czy się byczyc ? :D bo to zależy jakie masz plany :)
 
Madzionga - siedzaca, biurowa.

Ja bym chetnie wziela, ale tak glupio chyba, skoro jest wielkie prawdopodobienstwo, ze zaraz po podpisaniu umowy urosnie mi brzuch
 
reklama
Do góry