reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Martita, tak jest, nie ma co już się załamywać, różnie bywa, każdy organizm inny... ;)

A ja kompletnie nie czuję się jakbym była w trakcie ivf :O Nie cieszę się z niczego, nie mam nadziei, ale nie załamuje mnie to... czekam tylko na potwierdzenie ujemnej bety :p to straszne, ale tak jest...Dokładnie tak jak napisałam... Wyzbyłam się uczuć? ...
Moniusia mnie od kilku dni taka faza złapała. Mało tego od kilku dni w ogóle nie chce mi się stymulacji zaczynać. ..
I tak sobie myślę, że podejde tylko do tej jednej stymulacji. Ile się uda zarodków uzyskać tyle się uda. A jak nie będzie z tego ciąży to kolejnej stymulacji juz nie będzie. Trudno.
 
moniusia - to, że jajniki bolą, kłują podczas stymulacji to normalne, obfity śluz też może być. Ja miałam 2 razy tyle, że aż mi w gaciach chlupało. Więc się nie przejmuj, nic Ci nie pękło :)

martita - tyle razy tu na forum się pisze, żeby nie robić sikaczy, tylko betę w odpowiednim dniu. Sikacz nie jest pewnikiem na 100%. Ile to dziewczyn miało negatywny sikacz, a beta była już np. 200. Idź w poniedziałek zrób betę i wtedy będzie na 100% wiadomo co i jak. Jeśli miałaś podane 5 dniowe zarodki, to betę można już spokojnie robić w 7-8 dpt.
 
madzionga - Kochana, trzymam kciuki za Ciebie i maleństwa, by wszystko było ok.

Kachna84 - nie martw się, założą szew i będzie ok. Trzeba się oszczędzać, grunt, że dzień za dniem leci, a maleństwa nadal w Tobie :) Oby tak dalej.
 
reklama
JESTEM! :) Kropka piękna! :) :) Zamazana, podobna zupełnie do niczego ale to moja Kropka :) :) Się normalnie popłakałam na fotelu :)Dzięki Madzionga :) W środę badania krwi itd...Muszę zrobić ekg bo coś mi serce łomoce ostatnio :( Już tak kiedyś miałam jak się przetrenowałam ale potem przeszło_Od transferu znowu powróciło :(
Wg. usg to 6 tydz. ciąży, Madzionga a u Ciebie???Co to wogóle znaczy?Przez to wszystko zapomniałam dopytać pana doktora :( Kolejne usg za 3 tyg., 24-tego :)
 
Do góry