reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej
Dziewczyny jestem już po transferze ( po piątej dobie ) miałam podane dwa zarodki W karcie zapisane mam stadium rozwojowe zarodka Morula i ocena M
Czy może wiecie co dokładnie to oznacza mam zaćmienie w głowie Lekarz mówi że będzie wszystko dobrze ale tak naprawdę to co ma innego powiedzieć Teraz tylko zostało się modlić aby wszystko było dobrze
Pozdrawiam
 
reklama
Ilka_a - ja zawsze miałam za wysoki prg i hiperkę i musiałam odczekać do drugiej @ po punkcji. Inna sprawa, że dwa razy nie miałam zarodków, raz miałam jeden i że wzg na bakterie czekałam od marca do czerwca na transfer, a na koniec naturals :)
 
Hej
Dziewczyny jestem już po transferze ( po piątej dobie ) miałam podane dwa zarodki W karcie zapisane mam stadium rozwojowe zarodka Morula i ocena M
Czy może wiecie co dokładnie to oznacza mam zaćmienie w głowie Lekarz mówi że będzie wszystko dobrze ale tak naprawdę to co ma innego powiedzieć Teraz tylko zostało się modlić aby wszystko było dobrze
Pozdrawiam
Będzie dobrze :)
 
22 dpt...beta rośnie, wczoraj było 7614....

Czyli 3 tyg po transferze + 2 tyg od ostatniej @ czyli wychodzi 5 tydzien ciazy tak? Dobrze liczę? Jeśli tak to kochana masz jeszcze czas. Beta rośnie czyli ciaza sie rozwija. Musisz sie uzbroić w cierpliwość i pozytywne myślenie i wierzyć że bedzie dobrze!
 
reklama
Do góry