reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ta ja u swojego musze tyrac, a juz raz w pracy dzis bylam. Tak mnie dzis nogi i kręgosłup boli :(.. a urlopu juz 3 lata nie mialam :) (nie licze wolnego w pracy, bo i tam musze pracowac) ale moze uda sie cos w lutym wykombinowac :)
 
24magda09 Ty jesteś superrr babka zawsze dla każdego znajdziesz miłe słowo, każdego pocieszysz ☺ ja osobiście Tobie bardzo kibicuję i trzymam za Ciebie kciukasy ✊✊✊
 
No to Hess idę w pn na betę zobaczę na czym stoję ☺☺☺ mam nadzieję że to będą moje kolejne wesołe święta. MadziaM czyli nadal z całych sił trzymamy kciuki, musi się udać kochana przecież jest dopiero 5dpt a beta nie jest poniżej 1 więc ja wierzę w to że w Wigilię wyniki pozytywnie Cie zaskoczy.
Madzia też robisz betę w poniedziałek? To jest nas już trójka a może ktoś jeszcze robi? ;) zapowiada się ciekawie już nie mogę się doczekać :D

A co do mojego samopoczucia to bez zmian raz boli brzuch więcej raz mniej zobaczymy i tak już nic nie zmienię co ma być to będzie ale mam złe przeczucia w pon jest dzień @ i 11dpt i w ten dzień robię betę....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie pobolewa brzuch, nie jajniki bardziej macica. Ale tak dziwnie :/ może to raczej takie skurcze. I piersi mnie bolą, ale nie całe. Bardziej sutki. W wciąż pobolewa mnie głowa :(.. Transfer miałam 11.12. Zarodek 3 dniowy 7BA. A Ty silvia84? Jak się czujesz?
 
Do góry