reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja kiedyś byłam w takim rządowym programie i dostałam chyba ze 100 testów ciążowych, polowe rozdałam po koleżankach a z 50 mi zostało. Musze je zużywać, bo inaczej bedą do wyrzucenia. Stwierdziłam ze będę robić co rano aż do bety, tak z ciekawości czy coś wyjdzie. Nie nastawiam sie, jestem spokojna i wiem, że mogą nie wyjsć, ale jakoś tak podchodzę do tego obojętnie bo Beta jest dla mnie najważniejsza.

Hess u mnie w piątej dobie miały 10-11 blastomerów, w ciagu jednej nocy 1 stał sie blastocystą i w niego wierze! Trzymam kciuki żeby sie Tobie tym razem udało!! Któraś dziewczyna kiedyś napisala ze przełom tego roku jest szczęśliwy dla staraczek!! &&&
 
No to Hess idę w pn na betę zobaczę na czym stoję ☺☺☺ mam nadzieję że to będą moje kolejne wesołe święta. MadziaM czyli nadal z całych sił trzymamy kciuki, musi się udać kochana przecież jest dopiero 5dpt a beta nie jest poniżej 1 więc ja wierzę w to że w Wigilię wyniki pozytywnie Cie zaskoczy.
 
emenems tak kolejna beta w wigilię.

dzięki dziewczyny. jutro muszę dokupić luteiny i faszerowania ciąg dalszy. dobrze, że od poniedziałku do pracy to szybciej dni zlecą;-) ;)


jakbym miała test to bym zrobiła we wtorek, ale nie mam...
 
emenems tak kolejna beta w wigilię.

dzięki dziewczyny. jutro muszę dokupić luteiny i faszerowania ciąg dalszy. dobrze, że od poniedziałku do pracy to szybciej dni zlecą;-) ;)


jakbym miała test to bym zrobiła we wtorek, ale nie mam...
Chyba jednak beta to beta :) moze lepeiej ze nie masz testu :)
 
Hess, ja mam podobnie z testami jak Ty. Nie robię sikaczy, czekam na betę.
Jest jeden zarodek - ten właściwy właśnie! Będzie z niego cud:) a może i rodzeństwo do trwa!
 
anika11 - skromnie liczę, że może jeszcze jeden Babelek dołączy do obecnego, ale i tak się cieszę, że jest choć 1.
Nawet nie wyobrażacie sobie dziewczyny, jakie to uczucie mieć wreszcie zarodek!! Taka to dla mnie abstrakcja. Do tej pory były tylko stymulacje i hiperki, a teraz mam szansę na ciążę :)
Tak sobie policzyłam z nudów, że na te 4 stymulację, które miałam, wyprodukowałam łącznie 104 komórki i z tego były 2 zarodki. Tzn jeden już był, teraz jest jeden.
Nie mogę doczekać się transferu. Dziś z tych emocji miałam ciśnienie wyższe niż zazwyczaj, HEHE.
 
reklama
Do góry