reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a jak tam nasza SILVIA się czuje? ☺☺☺ chciałam podziękować chyba Kachna jak dobrze pamiętam☺za przepis na herbatkę z majeranka,po 1 jak wypiłam to po 10 min.kaszel ustępuje no i w smaku jest pyszna,synek też troszkę pokaszluje więc też pije nawet jemu smakowało ☺☺ no ale cóż doszło jeszcze bol gardla mam nadzieję że "kropek" mój będzie dzielny i przetrwa to moje osłabienie. Nie wiem co w tym roku się dzieje ze mną,wybrałam 3 antybiotyki w przeciągu 2 miesięcy no i minął tydzień zakończenia kuracji i znów wirus :no::no::no:
 
Hess a ja dziękuję za goździk na pobolewający ząb - działa! ;-) ;)

ejjj no dzisiaj ból podbrzusza dokucza mi najbardziej od dnia transferu...stresa już mam
znów leżę i dupala nie ruszam...

Coś dopisujemy drogie Panie? Dużo testowania chyba nas czeka na dniach...pomocy - jeśli kogoś pominęłam

GRUDZIEŃ:
19:
yplocka1 - PGD
19: Hess - wizyta embriologiczna
21: Monika1988 - dwie tłuste krechy!
21: silvia84 - testowanie i wysoka beta!
21: onadlaniego30 - wysoka beta!
21: annemarie - pick up
22: pkati - wizyta kontrolna po pozytywnej becie
22: zanetaanna - USG
22-23: 24magda09 - wysoka beta!
23: Nikaaa - wizyta serduszkowa!
23: annemarie - transfer
24: moniusia - konsultacja w Invimedzie
30: kachna84 - wizyta kontrolna
30: Emenems - położna-akupunktura
30: najki - weryfikacja po crio

STYCZEŃ:
04:
fruitofhope - wizyta w Bocianie
05: martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki. Gotuję właśnie zupkę pomidorową bo mnie taka straszna ochota naszła ;) Samopoczucie mam ok, ale do środy jeszcze tyleeee czasu... ehh
 
Ja jak zwykle przez hiperkę, jestem ciągle głodna, a jednocześnie mnie odrzuca od jedzenia. Ale octowe jedzonko wchodzi pierwsza klasa, HEHE. To się nazywa dieta lekkostrawna ;)
 
reklama
Do góry