reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no kochane to w pn będą emocje ☺☺☺☺ mam nadzieję że wszystkie będziemy płakać z radości i wierzę w to mocno. Silvia dziś twój 9dpt ja 2 lata temu o tej porze właśnie ryczałam jak bóbr z radości bo zobaczylam 2 kreseczki...wy kochane przeszłyscie o wiele więcej niż ja ale pamiętajcie że zawsze was mocno wspieram i kibicuje wam z całych sił bo teraz już wiem co to macierzyństwo i życzę każdej z osobna abyście mogły to przeżyć. I wierzę w to że każda z was będzie tulic i całować swoje maleństwa. Zobaczycie kobitki.
 
No w poniedz beda emocje... dobrze ze wolne mam :)
Ja chyba przejde sie do apteki po buscopan bo tak jak w zeszlym cyklu tak i teraz mam juz skurcze na @ a to dopiero 15 dc :( magnez tez biore ale moze za malo?
 
U mnie też nie wiem jak jest w labo.bo na ich stronie znalazłam że beta hcg wyniki w czwartki to jest dopiero du...a ale stanę na głowie i pojade poszukać w innych ośrodkach. Wiecie co kobitki pisałyscie o jedzeniu,ja niby czuje się bardzo dobrze ale z tego stresu ciągle chodzę i jem,a do szczupłych osób to ja nie należ Obiecałam sobie że przed transferem zrzuce kilka kg.no ale cóż na obietnicach tylko się skończyło niedawno usłyszałam taka opinie że my z M to i tak teraz jesteśmy "na gorce" bo nawet jak się nie uda nam teraz to i tak mamy już 1 dziecko. Ja niestety tak nie mysle pewnie jestem przeszczęśliwa że mam już 1 bobaska ale jak się nie uda to liczę się z tym że też nie doczekam się naturalnego cudu.Marzec o 2 dzieci. Jednak ludzie którzy nie wiedzą co to jest niepłodność nigdy nas nie zrozumieją.
 
Kurcze kobitki ja za 1 razem miałam okropne bole @ i myślałam że już klapa nigdy gin.nie mówił nic na temat mg i no spy nigdy nie brałam,nawet nie słyszałam wcześniej o tym. No spe brałam jak miałam zapalenie pęcherza ale wcześniej nie. Także nie zamartwiajcie się bo może się Waszych przypadkach te bóle też są oznaką pięknej ciąży ☺☺☺
 
reklama
Jeraa a może 15dc to owulacja? kiedyś kilka lat temu gdy to u siebie obserwowałam to miałam tez takie bole w środku cyklu, tylko z tego co pamiętam to ty masz to wszystko chyba monitorowane?
 
Do góry