reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Z
Czesc dziewczynki! Czy moglby mi Ktos powiedziec co to sa te plamienia? W 12,13 dpt. Czy to moze być pozna implantacją?

Kropka zdarza sie tak pozna implatacja, jasne ze tak.a plamienia moga tez byc spowodowane reakcja organizmu na leki I nie oznacza to niepowodzenia.juz pisalam ze czasami kobiety plamia w ciazy.moja siostra plamila bardzo dlugo okolo 3 miesiecy a mala urodzila sie zdrowa jak ryba:tak:
 
Dorota przeciez 7dpt to wczesnie bardzo! Ja tam mysle, ze jeszcze nic straconego! Kiedy nastepna beta?12dpt? Progesteron ładny przeciez!

a ja...no coz...czuje sie jakbym miala byc chora, temp ciala 37. Wczoraj bolal brzuch jak na @- za wczesnie :( Cisnienie na razie w miare w normie, wiec nie martwie sie bardzo. Kurcze wlecze się niemilosiernie ten czas...
 
Myślicie że mogłabym zrobić betę dwa dni wcześniej niż lekarz zaleca? We wtorek miałam transfer 3dniowego 8 a. .. czy środa to będzie za wcześnie jeszcze? Oswiruje przez to czekanie, dzisiaj jakieś plamienia, ale dwa dni od transferu też miałam i chyba potrzebuje poznać twarda prawdę. ..
 
efcia mysle, ze mozesz, ja w tym samym dniu mam zamiar zrobic sikańca. Bete o czasie. &&&&&&&&&&&&&&&&& Jeszcze sporo przed nami. Ja też bzikuje...chciałabym już ten dzień.
 
Dorotka ,kochana moja...nie wiem,ale wiem jak sie czujesz:-(przytulam cie kochana bardzo mocno.Jakby tego calego szitu bylo malo to robimy sobie cisnienie ze wzgledu na nasz wiek...A ja sie pytam,JAKI WIEK ?????:-):-):-):-):-);-) przeciez my ciagle mlode d...,zobacz Bety! ta sobie nie da nic powiedziec i codziennie mlodsza i piekniejsza. Zakasala rekawy i do roboty i sie nie da !!! My tez tak musimy.Jak nie od lewej to od prawej ,ale zawsze do celu.


Kropka, u mnie przy dwoch transferach od 11-12 dnia plamienie od 14 regularny okres, nawet Bety nie zdazylam zrobic :-( mam nadzieje,ze nie podzielisz mojego losu:tak:

Dziewczyny dorosle jestescie i kazda musi sama wiedziec co i kiedy robi,ale blagam was myslcie o tym ,ze Bety sikance itp nie mozna tak szybko robic bo jasne ze wyjda negatywne i zaczyna sie tragedia,nie lepiej zyc w swiadomosci ,ze moze jestem w ciazy i nie odbierac sobie za wczesnie nadzieji ?? Wszystkie jestesmy w goracej wodzie kapane,ja nie lepsza!!!:-):-):-):-)
 
Kropka- pierwsze 2-3 dni brazowe plamienie ,a potem sie rozkrecalo na czerwono i dokladnie 2 tyg. po transferze dostawalam okres.Ale umnie zawsze tak jest,najpierw plamie potem leci porzadnie.Po transferach to plamienie rozkrecalo sie nawet przy lekach,takze na moj@ nie ma i nie bylo mocnych.Kochana ,ale to u mnie u ciebie moze byc calkiem inaczej. Nie chcialam ciebie dolowac:-(
 
reklama
Do góry