reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety znowu zaczęły mi się duszności brzuch urósł i waga też wzrosła niestety nadal wisi nade mną widmo ściągania płynu, jedyny pozytyw to, że nerki pracują
 
Był lekarz i powiedział, że nadal czekamy z punkcją. Mam nadzieję, że zacznę się wreszcie poprawiać


Witajcie dziewczyny,
U mnie dzisiaj 6dpt i co dzień to inne odczucia ale wiedziałam, że tak będzie :-D W sobotę chwila prawdy.

Kachna trzymam kciuki żeby samo zlazło :-) Odpoczywaj
 
Dzien dobry:-)dopiero wstalam az wstyd sie przyznac.wczoraj pozno wrocilismy z tych urodzin .fajnie bylo.nie obylo sie bez ryku po kilku piwach(czulam,ze tak bedzie)na szczescie nie trwalo to dlugo i udalo mi sie rozluznic i nie popsuc imprezy:-)
Bety do soboty niedaleko☺caly czas trzymamy kciuki :tak:
Kachna kochana wszystko bedzie dobrze.dasz rade waleczna kobietko.:tak:
 
reklama
Do góry