reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
kate, już spoczko, głównie chodziło o to do kiedy brać, jakiś doktorek zadzwonił i tak jak myślałam jeszcze tydzień :) a tak już bym dzisiaj przestała :)

dorota, kurde.. nie wiem kochana, ja miałam 6 dnia po transferze 0,9, a 10 dnia po transferze 0.1. Też miałam taki zarodek jak Ty 10C, drugi 12B
 
Ostatnia edycja:
Heeej!!!
U mnie dupa.... Zaczęłam plamić. Chyba okres tylko ze to 12 dpt nie za szybko? Mój był 3 dniowy I wolniej sie dzielil. Moze byc teraz implantacja???
Masakra :( ;(
 
Kropka czasem dziewczyny plamia przez dluzszy czas nawet w ciazy I to nie musi oznaczac niepowodzenia, poczekaj pare dni I zatestuj (bo z tego co pamietam to u Ciebie tez nie robia bety)narazie odpoczywaj I nie zamartwiaj sie:tak:
 
reklama
Do góry