reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam dosyc zastrzykow w drugim tygodniu mega zle juz sie czułam.

Tak tak sa mrozaki ale to jeszcze bardziej zaprząta glowe ... Zeby je zabrac zeby nie zmarnować i jak sie wszystkie przyjmna to matko ... Mam rylko 5 lat zeby je wykorzystać ... Itp ..

Trzymam za was kciuki !!!
 
reklama
Moje marzenie jest takie ze Teraz malenstwa sie przyjmie. Potem Wszystko odblokuje I bede zachodzic naturalnie.
Ememems- wlasnie Tego sie obawialam ze jak bedzie ich duzo to co wtedy.....?
 
elfka, kropka trzeba czekać ivf to loteria i czasem mimo dobrych rokowań się nie udaje a mimo złych wszystko idzie w dobrym kierunku. Była na forum dziewczyna miała tylko 1 komórkę, ta komóreczka się zapłodniła dotrwała do 5doby i teraz biega gdzieś po świecie. Czasem wystarczy jeden zarodek a czasem 20 to za mało. Jak ma się udać to się uda;-)
 
Witam nowe dziewczyny :)
elfka37 ja miałam transfer 8 września - 3dniowy zarodek, kiedy planujesz bete zrobić, jakie miałaś zarodki ?
Kropka1985 trzymam kciuki za transfer
 
reklama
Moje marzenie jest takie ze Teraz malenstwa sie przyjmie. Potem Wszystko odblokuje I bede zachodzic naturalnie.
Ememems- wlasnie Tego sie obawialam ze jak bedzie ich duzo to co wtedy.....?

No ja mam 3 i mam zamiar sprobowac z kazda ktora sie odmrozi bo chce miec wiecej dzieci ale nie chce kolejnej procedury ...:)
 
Do góry