reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to kciuki Hess i miejmy nadzieję, że kropek wkrótce będzie mógł trafić do mamusi :D Oby w czerwcu bo zapowiada się dobry miesiąc :D
 
reklama
Gizas gratuluje synka. Już sobie wyobrażam, że mąż dumny mój również:-D

Sakatynka to fantastycznie że posłuchałaś serduszka. Życzę Ci spokojnej i nudnej ciąży.

Szkrabek super że wyniki badań wyszły dobrze, teraz to już musi być tylko fantastycznie.

Witam wszystkie nowe dziewczynki, tym co się jeszcze starają życzę powodzenia a tym co się udało życzę cierpliwości i nudnej ciąży
 
Szila, widziałam cię! Z różową walizeczka :) ja siedziałam pod gabinetem 104, na samym końcu korytarza więc raczej mnie nie widziałaś, mam ciemne falowane włosy za ucho i miałam szarą koszulkę z sową :)
A jak jezak radzi sobie z usg? Bo to mnie najbardziej interesuje.... I w którym gabinecie z reguły przyjmuje? (bo kunicki zdradził mi gdzie są kiepskie us g a gdzie jest dobre :) )
 
Tygryszek, u ciebie też będzie dobrze! Wysoka beta to z reguły po prostu mocny zarodek i dynamicznie rozwijającą się ciąża :)
 
Sykatynka faktycznie nie widzialam Cie ale może nastepnym razem uda nam sie pogadać w realu, skoro juz wiesz jak wygladam ( ja mialam mala czerwona walizke - może tak słońce padalo ze wygladala na różowa; ) Ja bylam w 101, 103 na Usg.Jezak długo robi usg.Ostatnio tak mnie wybadal ze mnie potem brzuch bolal, ale gos raczej dokladny jest, napewno duzo bardziej niz de Szpetnar
 
Hessiatko mozliwe, ze będziemy razem sie stresowac:) dr mowil ze transfer bede miała 6-8 dni po wizycie czwartkowej, obstawiam 18-19:)
 
reklama
Do góry