reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sykatynka gratuluję serduszka, teraz będzie już dobrze:sorry:wiem że stres nie odpuści nigdy ale trzeba wierzyć w kropeczkę bo ona walczy i pięknie rośnie:tak:
Kaatik beta jak najbardziej ciążowa a nawet bliźniakowa, gratuluję i wszytskiego dobrego oraz spokojnej ciąży:tak:
 
szkrabek - na pewmo odetchnelas :D super

sukatynka - no w twoim przypadku 2-3 dni spokoju to az za duzo hahahahaahahah bardzo sie ciesze moja droga szczegolnie ze lekarz potwierdzil ze jest ok! blagam tylko nie beirze ze mnie przykladu !
ja sie caly tydzien modlilam zeby mi przeszly objawy bo juz w pracy musze siedziec i jak mi przeszly na zyczenie to obsrana jestem - nie dogodzisz....

kate - oczywiscie ze masz rajce ! ja prawde mowiac chyba jestem z tych lightowych bo tak na prawde zeszle dwa tygodnie mialam objawy jeden tydzien prechodzilam do pracy drugi w domu, wiec tak to sobie tlumacze, bo napad migdreny mialam raz taki porzadny i zwykle mdlosci pozatym, a tak to ani wymiotow omdlec zawrotow glowy itp... wiec moze mam szczescie po prostu ale wiecie, kazdej z nas w toszczescie ciezko uwierzyc przewaznie :)

p.s. kto mi powie jak zrobic ten suwaczek??
 
CZERWIEC

08: Sykatynka: wizyta serduszkowa u Kunickiego
08: Hess - posiew + usg endo
08: Szila - owocna punkcja
10: Lilu - spotkanie z maluszkiem przez usg
10: OlaSzy - usg prenatalne + test Pappa
11: IngaPo - wizyta przedstymulacyjna
11: Niebajka - wizyta przed crio
13: Szila - udany transfer
16: kwiatuszek - wizyta w Novum
16: Sykatynka - wizyta u lekarz prowadzącej
18: Szkrabek - wizyta kontrolna
18: Emenems - wizyta kontrolna u rodzinnego
22: Kate - spotkanie z maluszkiem na USG
22: Najki - wizyta przedstymulacyjna
25: Madziulka - spotkanie z maluszkiem na USG

Dariaa - histeroskopia i sctratching endometrium
niebajka - criotransfer
Hess - criotransfer
Emenems - USG genetyczne

LIPIEC

01: Tola32: wizyta u drugiego immunologa

Dariaa - criotransfer
Najki - stymulacja i transfer
Stacy - stymulacja i transfer
Bety72 - criotransfer
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emenems moja ciąża od początku była bezproblemowa i bezobjawowa:sorry:żadnych mdłości, wymiotów, boli, plamień, ciągnięć. Odrzuciło mnie tylko do tłustego i mięsa. Jedynym objawem były powiększone piersi i teraz doszedł brzuszek ciążowy. Nie mam humorów, nad poziom wrażliwości, zachcianek. Nie spodziewałam się tak spokojnej ciąży. Ale może to nagroda za wiele lat cierpliowści i wytrwałości:sorry:
Szkrabek super że wyniki są dobre, wynik z przezierności był ciut wyższy niż u innych dziewczyn ale nie powyżej normy. Dobrze się uspokoiłaś i nie stresujesz kropka:tak:
 
Do góry