reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny! Gratuluję Wam wszystkim! Super wiesci!!!:) Ja jestem już po punkcji Pobrano 6 kumulusow; jeśli wszystko dobrze pójdzie to w sobotę transfer. Czy wy tez po punkcji mialyscie bóle jajnikow i całego dołu brzucha, U mnie na początku po punkcji nic nie bolało, dopiero oo 2 h.Teraz leżę w domu i się zwijam, najgorzej jest jak chodzę albo siadam jakby wszystko urwac tan się chciało:(
 
Szila, a będą do ciebie dzwonić z informacjami o zarodkach? Czy w ciemno jedziesz w sobotę? O której wyszłaś po punkcji? Pewnie się jakoś minęłyśmy, bo ja byłam w invikcie od ok. 11 do 12.30 :)
Hess - a co u Ciebie?
Powiedzcie dziewczyny, co miałyście do czynienia z drem Jeżakiem - co o nim myślicie? Bo na za 2 tygodnie były miejsca tylko di niego więc się do niego zapisałam, do K ani nawet do Pałki nie było przez najbliższe 3 tygodnie....
 
Sykatynka, ciesze się ze wszystko ok. Ja czekam właśnie w kolejce do dr

Emenems, nie wydziwiaj , jest ok.

Kaatik - gratuluję Kochana, oby tak dalej.
 
Sykatynka ja wyszłam o 11:10 z oddziału a z kliniki kolo 12 musiałam poumawiac sie w rejestracji Musialysmy sie minąć A kto wie moze się widzialysmy;) Ja mialam spodnie dżinsy różowa bluzkr i adidasy Mam blond włosy a ty jak wygladalas? Jeśli chodzi o informacje o zarodkach to umowilam się tak ze jeśli bedzie wszystko ok to nie będą dzwonić, dopiero gdyby cos było nie tak maja zadzwonić. Jesli mowimy o dr Jezaku to gadula z niego straszna bylam u niego na wizycie w piątek Ogólnie przyjemny człowiek tłumaczy wszystko dokladnie ale przy okazji sie trochę przechwala, ogólnie chyba ok.Dzis tez byl na oddziale Przekazał mi info odnośnie punkcji oraz zaleceń po.
 
Sykatynka gratki:D wzruszenie cudowne:))) spokojnej ciazy:)

Szkrabek tylko sie cieszyc! Ciesz się brzuszkiem:) nifty tylko to potwierdzi

Katik gratulacje:)) chcialabym do Ciebie dolaczyc:p

Bety, niby bralam pod koniec zeszlego cyklu duphaston, bo w 22dc mialam pecherzyk 15mm. Od nowego cyklu biore estrofem itd, ale w sumie to nie wiem, czy torbiel sie nie zrobila:/ mam do tego tendencje, ale jestem dobrych myśli i w czwartek uslysze date transferu;) Niedlugo dolaczysz, a teraz wypoczywaj! Ja wlasnie wrocilam z pobytu nad jeziorkiem:) gotowa na Kropka.

Szila kciuki zaciskam!
 
reklama
sykatynka - ja teraz czekam do Jeżaka, to moja 3 wizyta u niego, 1 była do spółki z Kunickim. Wydaje się ok, wszystko tłumaczy, nie robi nic na siłę. Gaduła z niego faktycznie jest. Wcześniej pracował w Lux medzie.
Jakoś ostatnio ciężko o wizytę u Kunickiego i Pałki.
 
Do góry