reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Emenens kopa w pupe dostaniesz:D wszystko u Ciebie jest ok!

Bety 72:((( myslalam ze bedziemy razem oczekiwac wynikow bety:(

Niebajka jak ja zacznę to Ty już będziesz świętować :tak: Teraz biorę moją Anielkę i jadę pod kamping na dwa tygodnie się wyluzować i opalać bo później jak przyjdzie duphaston to nie można tak intensywnie ze słoneczka korzystać :) także wrzucam na luz
 
reklama
Sykatynka po co ten stres wszystko będzie dobrze ;-) czekam na dobre wieści dzisiaj się okaze czy są dwa serduszka czy jedno bo beta wysoka była:-p
 
Cześć dziewczyny i chłopaku zaginiony w akcji.
Dziś odebrałam wynik testu PAPPA i wygląda na to, że jest w porządku :-) Uspokoiłam się i czekam teraz jeszcze ze 2 tygodnie na wynik NIFTY.

Zespół Downa wyszedł mi z wieku 1:327, ale skorygowane ryzyko o usg i biochemię z krwi 1:1546, więc przyzwoity wynik raczej.
Kolejne dwie trisomie wyszły mi jeszcze mniejsze ryzyko ponad 16 i ponad 20 tysięcy, wiec tutaj się w ogóle nie martwię.

Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość muszę na kolejne 2 tygodnie.

Emenems
- co Ty znów wymyślasz kobieto - wiem, że jakbyś nie wstawała znad kibelka to byś się czuła pewniej. Czasem jest tak, że jedna nie wstaje z łózka, chyba że leci wymiotować do ubikacji, a druga lata jak fryga i nic jej nie jest... pamiętaj, że Ty masz super hiper organizm - jesteś sprawna ruchowo, wygimnastykowana i bardzo dobrze się odżywasz - będziesz się lepiej czuła niż niejedna z dziewczyn w Twoim stanie.
Proszę nie wymyślać już i nie stresować kropka, ot co! Będzie dobrze, zobaczysz!
 
Dziewczynki moje kochane, widziałam serduszko :D i słyszałam nawet :)
jak na razie wszystko super, z usg wychodzi dokładnie taki sam wiek ciąży, jak z kalendarza, czyli 6 tydz. 4 dzień :) co jak na razie rokuje dobrze... fasolka ma niecałe 7 mm (czyli już jest większa niż poprzednio parę dni później)
Co prawda Kunicki kazał mi zrobić kolejne usg za dwa tygodnie z uwagi na moją historię, ale mówi, że na razie nie ma powodu do obaw... :) ulżyło mi, ale pewnie na jakieś 2-3 dni, a potem się znowu zacznie :)
 
szkrabek no to super, ważne jak to mówi moja lekarka żeby ryzyko nie wzrastało. Ale tez nie daje nam to gwarancji ze wszystko będzie dobrze. U mnie ryzyko ZD z wieku+usg 1:530 z PAPPA 1:10590 a ginka napisala ze test wyszedł dobrze, ryzyko niskie:-DWięc tez Ci tak napisze:-p ale skoro nie dzieje się nic niepokojącego to chyba można odetchnąć:-p

Emeenmes każdy organizm przezywa ciąże inaczej tak jak każda następna ciąża w tym samym inkubatorze będzie znoszona inaczej. Koło 12tc powinno się poprawiać, teoretycznie 2 trymestr to "miesiąc miodowy". Jak się martwisz że coś nie tak to idź do lekarza, tak nic się nie dowiesz. Poza tym jak się "przechodzi" ciąże zależy od wielu czynników, poziomu hormonów, wydolności tarczycy gospodarki insulinowej itp. Ale np. moja mama zdrowa jest i pierwsza ciąża, w ogóle o mnie nie wiedziała do 8tc-9tc, do końca ciąży pracowała i czuła się świetnie nic jej nie było. Przy drugiej z moim bratem ( już wtedy było widać charakter:-p) od razu wiedziała ze jest w ciąży mdłości, omdlenia cala ciąża w łóżku. Jednym kobietkom objawy towarzysza tylko przez pare tygodni a w 10tc zaczyna się poprawiać żeby w 12tc wszystko już przeszło całkowicie a inne mają początek super a po 12tc zaczynają wymiotować i tak do końca... ważne żeby jakieś objawy w tym 1 trymestrze mieć. Ja chyba zaczynałam mój miesiąc miodowy dopóki nie złapało mnie jakies choróbsko i wczoraj ostry dyżur a dzisiaj dentysta bo dziąsła mam w tragicznym staniem, oprócz tego gęba mi spuchła;-( więc gdzie ten miesiąc miodowy się pytam?
 
sykatynka super! a nie mówiłam, ja się o was w ogóle nie boję:-p swoją drogą ja serduszko uslyszalam dopiero w 12tc zawsze tylko widziałam...to teraz rozkoszuj się ciążą:-)
 
Dziewczynki moje kochane, widziałam serduszko :D i słyszałam nawet :)
jak na razie wszystko super, z usg wychodzi dokładnie taki sam wiek ciąży, jak z kalendarza, czyli 6 tydz. 4 dzień :) co jak na razie rokuje dobrze... fasolka ma niecałe 7 mm (czyli już jest większa niż poprzednio parę dni później)
Co prawda Kunicki kazał mi zrobić kolejne usg za dwa tygodnie z uwagi na moją historię, ale mówi, że na razie nie ma powodu do obaw... :) ulżyło mi, ale pewnie na jakieś 2-3 dni, a potem się znowu zacznie :)
Gratuluje :D Moja dzidzia w 6t5d miala zaledwie 0.29mm :confused2:
mam nadzieje ze to nic zlego u mnie nie wrozy, bo lekarz kazal mi przyjsc po 2-3 tyg na usg :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry