reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W poniedziałek.... Na razie jeszcze się jakoś nie stresuje ale czasem wraca do mnie wspomnienie jak siedziałam na tym fotelu i Pałka mówi że nie widzi bicia serca.... :( więc na pewno w poniedziałek przed samą wizyta będzie mega stres....
 
Sykatynka - pamiętaj, tylko pozytywne emocje są mile widziane. Wiem, że się stresujesz i ten stan będzie trwać aż do porodu, jak nie przez całe życie dziecka. Ale proszę Cię, zacznij myśleć pozytywnie. Ja wierzę w Twojego kropka! Będzie dobrze :*
 
Emi-jest mloda zdrowa i laska jak talala:-):-):-) jak moze nie byc OK ???? jest i bedzie dobrze.Bedziesz super mama- tyle mi mowi moj 6 zmysl:happy:

Cześć dziewczyny.
Długo się mnie odzywałam ale miałam troszkę problemów. Właśnie wracam od dr i niestety nie będzie w tym mc crio bo się nie wchłonął pęcherzyk po poprzednim cyklu (zlutenizowal się). Muszę brać anty żeby wyregulować i może w połowie lipca. Jestem okropnie zła bo już jestem na urlopie i od 6.07 nie pracuję a liczyłam na zwolnienie lekarskie. Postaram się wieczorem siąść do kompa i odrobić zaległości z forum.
Zobaczyłam tylko, że Emenems ma wielkie serducho - gratulacje.
Nniebajka a jak u Ciebie?
 
Dziewczyny - jak trwoga to do boga czyli do Was :D znawczyń, czy można mieć crio transfer bedac przeziebiona??
ból gardła i stan podgoraczkowy 37- 37,5, , ech- ciagle pod górę

kate ja też nie cierpie wymiotować i zawsze powstrzymuje :/chyba ze nie daje rady ale nienawidze tego
 
Ostatnia edycja:
sham, ja byłam przeziebiona przed crio, ale bez temperatury i dziewczyny mówiły, że to dobrze, ale crio nie miałam z innego powodu. Ty to nie masz jeszcze temperatury, tylko co najwyżej stan podgoraczkowy, więc chyba tez ujdzie. Obserwuj, czy temperatura nie rośnie.
 
dzięki Hess, transfer odwołany -doktor powiedziała ze dobrze jakbym nie była chora - no i z ta tempareturą nie wiadomo czy jutro nie będzie powyżej 38 :/ teraz 37,7 :/ teraz muszę wyzdrowieć i sił już brak..
 
sham, Ty to się bujasz , tak jak ja. Ciągle coś wyrasta na drodze. Teraz walczę z bakteriami. Ale w końcu się doczekamy :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Trochę przeszukałam wątek i widzę że macie tu sporą wiedzę w związku z tym mam pytanie, 13 V miałam punkcję a 18 V miałam transfer. We wtorek dostałam lekkiego plamienia i miałam wizytę u dr, który zobaczył pęcherzyk, powiedział że wszystko jest ok ale kazał zrobić betę i tu mam problem bo wydaje mi się że jest zbyt duża. Do tej pory moje wyniki wynosiły kolejno: 8dpt 193, 10dpt 510, 12 dpt 1174 i beta z środy czyli 16 dpt 5180, a z dzisiaj (18dpt) wynosi 9983. Zaczynam panikować że jest za duża, naczytałam się że to może być zaśniad i dostaje świra, spotkałyście się może z taką betą?
 
Do góry