reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No wlasnie :D
Ale wiesz sama jak to jest. Oststnio serduszko widziałam w poniedziałek , następna wizyta u rodzinnego za dwa tygodnie, on mi zawsze robi zwykle usg to widac juz.
Ale mowilas ze lekarz mowil niepewnie wtedy ze trzrba byc dobrej mysli itp a teraz tak nie jest wiec zaciskam kciuki kochana.
Jakos wspólnie przeżyjemy do trgo 13 tygodnia ...
Ja waze tylr samo 54 ale w pasie mam 2cm wiecej juz, znaczy w talii.

Wiem wiem se bol oznacza ze cos tam sie dzieje, rano dzis znowu mnie chwile bolało a teraz juz tylko mdlosci :D
Naparzylam juz dzbanek naparu z imbiru bede pic bo i profilaktycznie na przeziebienia i na mdlosci :)
Z lekow to biore tylko luteine 3x50 ale wiem se w 10 albo 11 tygodniu drastycznie spada w organizmie progesteron i dobrzr jest zwiekszyć dawkę - wiesz w którym dokładnie ????
 
reklama
Nie wiem niestety, nie wiem jak będzie u mnie dalej z lekami, pamiętam że poprzednio w 10 tygodniu mi mieli całkiem odstawić lutke...
Wiesz co, na razie lekarz się wiele nie wypowiadał bo na razie miałam tylko wizytę pecherzykowa. Zobaczymy w poniedziałek, jak będzie serducho i zarodek będzie odpowiednich rozmiarów to trochę się uspokoje... Jeszcze 4 dni czekania :(
Ja mdłości mam bardzo lekkie, wręcz mam wrażenie że je sobie wmawiam, ale szybko się męczę, często mi słabo, szczególnie w godzinach porannych, spać mogłabym non stop, piersi bola no i to ciagniecie.... Jak dla mnie im więcej objawów tym lepiej :D
 
No to ja mam jak ty :) ogole sir czuje jakby czołg mnie przejechał sle nic konkretnego i tak jak ja wstsje na wolnym koło 7 tak teraz 9.30 sie budze hahahsha ostro

Bo ja wiem ze taki moment jest ze zanika ciałko żółtkowe i przechodzi odżywianie na pępowinę i wtedy jest ten spadek i warto podnieść dawki.
Ja mam na prwno do 12 tygodnia luteine brac ale sama widzisz ja małe dawki biore i estrofem wogole olalam i nie brałam
 
Skonsultuj się na ten temat z lekarzem, ja do 10 tygodnia nie doszłam więc nie będę się wypowiadać :) ja na razie biorę nadal mega dawki wszystkiego...
 
Sykatynka bo pewnie ze spytam tylko problem polega na tym ze ona mi konskie dawki przepisała:D
Wg niej powinnam brac 3x2 100 luteiny! Nie wie ze biore mniej ... A z ciaza jest wszystko ok wiec poki co nie ms sensu brac wiecej na podtrzymanie bo nie plamie.
A to czy serduszko sie utrzyma to juz nie rola progestetonu... To w sumie oprocz nadziei i trzymania kciuków nic kochana nie zrobimy - a czy ty tez jedtes styczniowa mama??!!:)
 
reklama
Do góry