reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A co tu kontrolowac ? Niestety nic nie pokotrolujemy ..zeby to tskie proste było :) trzrba myślec pozytywnie kochana!!! Pozniej sie inny powod wymyslisz - JESTES W CIAZY :D
 
reklama
Hess, nawzajem kochana! Dla mnie długi weekend zdecydowanie pod znakiem odpoczynku :) no i niby imprezowanie, niby bo o 23 to już staje się zombie....
 
sykatynka wszystko będzie dobrze, robisz wszystko dobrze wec będzie dobrze:-) a który to tc?

emenems poronienia po 10tc rzadko się zdarzają, akcja serduszka odpowiednio szybka po 8tc to ryzyko spada do 4%, oczywiście jest to zależne od wielu czynników. Jednak najwięcej ciąż jest roniony przed 8tc, tylko kobietka idzie dopiero na usg w 10-11tc i mówi ze poroniła w 10tc gdy tak naprawdę zatrzymanie nastąpiło po 8tc, wiec spokojnie im więcej czasu mija tym ryzyko mniejsze. Byleby przejść przez ten 9tc.https://sites.google.com/site/miscarriageresearch/miscarriage-general
 
Kate - początek 7 tc.... Na razie byleby do poniedziałku... No i dziś dopadly mnie mdłości, leżę i walczę... A miał być taki miły dzień....
 
sykatynka jak mdłości są to już pól sukcesu najwięcej ciąż donoszonych to te z mdłościami i wymiotami:-p więc rozkoszuj się, ja tez cierpiałam chociaż ty miałaś większą betę więc pewnie bardziej cierpieć będziesz:-) ja mam przeczucie że wszystko będzie u Ciebie dobrze.
 
Dzieki kate !
Bo sie bardzo stresuje ... Serduszko było w poniedziałek i było wszystko ok

Dzis obudziłam sie bez mdlosci i sie znowu stresuje ze powinnam je miec a tu nagle dobre samopoczucie ... Wymioty mi sie nie zdarzyły

Mam tylko lekki bol głowy - ehhhh no nic, cierpliwie czrkac do 18.06 na następna wizyte musze
 
emenems ja bardzo nie lubię wymiotować wiec czasem jak mnie mdliło to potrafiłam leżeć z 10min i dyszeć aż przechodziło, raz tylko zwymiotowałam, bo najgorszy był głód przy mdłościach. Potrafiło przejść na pare dni potem znowu wracało, wiec to chyba normalne no i jak jedno znikało to pojawiało się w zamian cos innego bol głowy, zgaga. zaparcia itp..Wiec spokojnie jeszcze się nacierpisz:-p
 
Hahahhaha chyba masz racje - ogolnie samopoczucie jak po grubym wieczorze panieńskim :)

Ja poki co z zaparciami nie mam problemu , za ta potrzeba jedtem 3 razy dziennie w toalecie wiec na razie odpukc - głowa boli ale to sie juz chyba przyzwyczaiłam ....pogoda dzis petarda pojde na spacer to sie moZg przewietrzy :)
 
reklama
Mi mezus zrobił posłanko na tarasie, materac, poduchy, kocyk, i sobie leżę :) zbieram siły na urodziny kolegi dziś wieczorem.... No ja mam nadzieję że jak się tak kiepsko czuje a piersi bolą tak ze nawet jak auto na wertepie podskoczy to je czuje, to tam musi być serducho, nie?
 
Do góry