reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. jak mi puściły emocje to okazało się że jestem tak zmęczona, że padłam jak mucha nawet nie wlaczalam kompa! Aż dziwne☺ powiem Wam ze to był MOJ pierwszy transfer i oczekiwanie to totalny kosmos większego świra jak ostatnio to nie mialam!!! No Meksyk w następny transfer to biorę tylko parę dni wolnego i wracam do pracy bo kota idzie dostać.
Kate piękna blastka ☺ z calego serca Ci zycze zeby zostala z Toba na cale 9 miesięcy ☺
Blue ciesz się ze nie masz żadnych objawów to raczej dobry znak. Ja jestem żywym przykładem ze ból brzucha nie wróży nic dobrego. Od samego początku bolało mnie podbrzusze. No spa nie pomagała i miałam wrażenie ze po lutce bardziej mnie bolało. Mam wrazenie ze moj slabeuszek CC wlasnie przez te bole nie mial szansy sie zagniezdzic
 
reklama
Zniknąłem, ale pojawiam się na momencik.
Pewnie powinienem był rano, ale i tak ledwo się wyrobiłem z przygotowaniem do wyjazdu.

Na koniec Dnia Kobiet - ściskam Was wszystkie wirtualnie najmocniej jak potrafię i przesyłam fluidy BEZGRANICZNEJ sympatii!!!

Nie będzie mnie w domu tydzień, zobaczymy, czy uda mi się do Was zajrzeć, choć nie wiem, jak nadrobię zaległości :-)
 
Do góry