reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bziumelka - ja niestety nie wiem. Ale chyba kliniki muszą mnieć FSH lub AMH, nie obydwa badania. Ale pewnie też każda klinika woli co innego. U mnie musiało być AMH.


Dziewczyny, jajnik lewy zaczyna mi się rozpychać, mam wrażenie, że jak siedzę, to go gniotę, albo on mi napiera na brzuch. Chociaż czułam go już na samym Gonapeptylu, jak doszedł Menopur to bardziej doskwiera. Nie cały czas, ale pare razy w ciągu dnia. Poprzednim razem w sumie chyba też tak miałam. Mam nadzieję, że jajka rosną i nie będę musiała się długo stymulować.
 
Bziumelka...do kwalifikacji Amh,fsh i nasienie meza. Te trzy wyniki sa warunkiem przystapienia do kwalifikacji.

GizaS... beta 13 .03 w piatek... ale jak zawsze nie moglam sie doczekac i robilam juz predzej to nie wiem czy tym razem nie stchorze i nie pojde pozniej. Tak sie jeszcze w zyciu nie balam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bziumelka - jak widzisz, różne są opinie. Mnie kazali mieć tylko AMH. Może niech Twoja koleżanka zadzwoni do kliniki, gdzie chce się dostać i zapyta, którego badania wymagają.
 
Do góry