reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Calineczka i Andromeda tylko to plamienie było po 8 godzinach od aplikacji więc raczej nie było to zadrapanie, poza tym chyba bym czuła. Ale mniejsza z tym, jeszcze trochę i będzie wszystko jasne.
 
calineczka ja clexane biore raz dziennie wieczorem, koszt to ok +/- 115zł ale mi gin który ma umowę z nfz przepisuje refundowany i płacę ok 12zł, tak samo z luteina +/- 50zł a na nfz 3,50,
migotka ja miałam podaną taką samą blastke jak ty i w 7dpt miałam plamienie, nie muszę pisać co się ze mną działo na następny dzień (8dpt) poszłam na bete i yes udało się, także palmienie nie musi oznaczać najgorsze.Będzie dobrze :tak: trzymam kciuki
 
Calineczka gin kazał mi przyjechać na betę w piątek czyli 9 dpt. Kusi mnie żeby jutro pójść na badanie, ale strasznie boję się porażki :(
 
migotka tak jak napisałaś, do 12dpt zarodek się implantuję, tzn. zakopuję głępiej w endometrium, moim zdaniem wszystkie plamienia po transferze raczej rokują dobrze, bo to znaczy że coś się dzieje. Jeśli to twoj 6dpt to raczej beta minimalna powinna być ja bym się spodziewała nawet w granicach 20-30. Ja przy moruli miałam pozytywną bete a ty masz zarodek super rozwinięty, ja bym zrobiła już bete.
 
reklama
calineczkaa - no tak, wiem.

dariaa16 - a Ty uczulona jesteś na Luteinę??

hess niebralam nigdy luteiny w duzych ilosciach maks to 2 tabletki przez 5 dni? a tak to po jednej przez 10 dni...niezauwazylam zadnego podraznienia ale niewiem czy taka mala ilosc mogla cos dac?
 
Do góry