reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asia_77 ja zrozumiałam odpowiedz z MZ. Jednak nie wiem jak to się odnosi do twojej sytuacji. Dla pewności i jasności sytuacji zadzwoniłabym tam i załatwiła sprawę. Moim zdaniem pisanie wiadomości nie jest odpowiednim środkiem komunikacji w tak skomplikowanej sprawie. Pani dyrektor jak i jej asystentka to przemiłe i kompetentne osoby, które na pewno wyjaśnią wszystkie twoje wątpliwości. Ja tam dzwoniłam w sprawie depozytu i dostałam wyczerpującą odpowiedz.


Dziewczyny a jak to jest z lekami refundowanymi
. Bo nie wiem czy nie będę musiała jechać i poprawiać recepty. Dr K wypisał mi 8 amp. gonapeptylu, Pani w aptece stwierdziła że mi nie sprzeda takiej ilości bo opakowania są po 7amp. Czy wykupowałyście taką ilość ? szukać innej apteki, czy ogólnie może być problem?
 
genna ja mam wrażenie ,że odpisują w sposób pozwalający na dowolną interpretację:wściekła/y:

Jak to jest ....jeśli braknie mi leków w trakcie stymulacji , bo np. musze zwiększyć dawkę , to lekarz musi chyba wypisać następna receptę i co wtedy....liczy się to jako kolejna próba.? Przecież to nielogiczne :confused:
 
Giza - ogromne gratulacje !!! :)
A ten ananas przed i po - pamiętam, że kiedyś trzeba odstawić? Dobrze pamiętam? Czy jadłaś aż do bety?

Ja do końca nie ogarniam jak to jest z tymi receptami ale moja ginka zawsze 3 razy sprawdza i przelicza - wydaje mi się, że muszą się z tego jakoś nieźle tłumaczyć.
 
kate ja kupowałam w taki sposób , tylko w aptece w klinice i kobieta dała mi 1 amp luzem...i dziękuję za radę :-) zadzwonię w poniedziałek . Pisałam , bo chciałam mieć w razie czego papier w ręce , jakby lekarka coś kręciła ;-)
 
Ostatnia edycja:
Gizas kochana ale sie ciesze :) normalnie jak by to byla moja beta. Wiedzialam, ze teraz kolej na Ciebie :) Caly dzien nie wchodzilam na forum a tu taka dobra wiadomosc, teraz bedzie mi sie geba cieszyc caly wieczor :) Beta sliczna, moze nawet oba zarodki sie zaimplantowaly ale by bylo ;) Kciukasy za ksiazkowy przyrost. Jestes zywym przykladem dla tych, ktore zaczynaja watpic po kilku niepowodzeniach, warto walczyc dziewczyny dla takich CUDOW :)

Asia moim zdaniem bedzie Ci sie liczylo to jako jedna refundacja. Mysle, ze jak recepty sa w malych odstepach czasowych to tez sie liczy jako jedna.
 
Ostatnia edycja:
Asia_77 dzięki to w poniedziałek pojadę do apteki promowanej przez klinikę.

Poza tematem, mój M będzie robił depozyt z MZ i w razie co będziemy z niego korzystać, ponoć nie jest to do końca zgodne z obecnym regulaminem. Jednak jest to "wyjątkowa" sytuacja, panie szukały długo jakiegoś zapisu i w końcu znalazły.Ja myślę ze prędzej cos znajdą w regulaminie żeby anulować tę stymulację jak tam zadzwonisz. Zawsze to inaczej jak się słyszy czyjś glos, może się też okazać że jest coś ważnego o czym nie napisałaś. Na prawdę warto tam zadzwonić:-p
 
Ananasa jadłam do 5 dpt, bo miałam trzydniowe zarodki.

Asia uważam że powinnaś mieć liczone to jako jedna stymulacja tym bardziej że były to pozostałości po pierwszej niepotrzebnie przerwanej tak do końca stymulacji:sorry2:

Leki z refundacją miałam pierwszy raz i nie było problemu z gonapeptylem, w aptece kobieta mi zdekompletowała opakowania tak samo jak menopurem. Na początku dostałam 600 jm a poźniej po 75 już pełnopłatne ale w opakowaniu chyba jest 6 ampułek a ja brałam po kilka
 
reklama
Kate - ja kupuje leki w tej aptece co klinika poleca. I mi sprzedawali każda ilość, jaką miałam na recepcie. Czasem było pełne opakowanie, a czasen np. 3 szt., wiec rozparcelowywali całe opakowanie na sztuki.
 
Do góry