reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, a ja właśnie z m podjęłam decyzję, że robimy sobie przerwę, ten cykl dopuszczamy... Pojedziemy sobie na deskę odpocząć i odetchnąć, bo ostatnio zaczyna mi odbijać.... Wczoraj dowiedziałam się, że nasza dobra koleżanka jest w 4 misiacu, czyli mniej więcej tam, gdzie ja bym była gdybym nie poronila.... Na dodatek spodziewałam się tego, bo byliśmy u nich chwilę po tym jak wyszłam ze szpitala i Aga nie piła alkoholu, ale tłumaczyła to lekami... Cieszę się za nich, ale o przeplakalam wczoraj pół dnia.... I stwierdziłam, że rzuca mi się na głowę i muszę od tego odpocząć.... Może spróbujemy w marcu....
 
reklama
Sykatynka- kochana pewnie jezeli potrzebujesz to zróbcie sobie przerwę. Wiem u mnie byla taka sama sytuacja we październiku . Zrobiłam sobie przerwę bo tez mi psychicznie odbijalo. Liczę ze jak wrócisz to będzie to szczęśliwe podejscie

asia- jak dla mnie tez liczylabym jako jedne podejscie.
 
GizaS - ogromne gratulacje :-D :-D :-D i teraz spokojnych 9 miesięcy. Ale super wieści :-D

Kiki - Tobie również gratuluję i życzę, abyś jak najszybciej usłyszała serduszko :-)

Pozostałe Staraczki gorąco pozdrawiam
 
Witajcie:-)

Na początku mojego postu witam wszystkie nowe kobitki i życzę wam powodzenia.

A teraz po kolei ;-)

Ewelajna kochana gratuluje synusia, życzę wszystkiego najlepszego tobie i waszemu kropkowi

Milka tobie rownież życzę wszystkiego naj i spokojnej ciązy oraz gratuluje córci

Kikifish za ciebie i twojego kropka mocno trzymałam kciuki i wierzyłam, że musi się udać i proszę wszystko jest ok i już tak musi zostać do końca ciąży.

GizaS kochana cóż mogę napisać po cichu gratuluje, twoja historia ( 5 stymulacji i transfery zawsze bata 0 a tu proszę taka wartość) daje wszystkim chęć do walki o ten najważniejszy cel w życiu. Trzymam kciuki za przyrost prawidłowy bety i coś mi się wydaje że będą wam potrzebne 2 pokoje bo beta jest naprawdę wysoka.
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie :) jestem nowa na forum, ale bardzo chciałabym dołączyć do Waszej społeczności. Pokrótce opowiem swoją historię. W sierpniu 2011 pobraliśmy się i praktycznie od razu zaczęliśmy starania, zrobiliśmy podstawowe badania (ja hormony, M nasienie) wszystko ok. Po roku bezowocnych starań udaliśmy się do specjalisty: monitoring cyklu (wszystko ok), laparoskopia-ok i pierwsze IUI nieudane :( zrobiliśmy sobie pół roku przerwy i do kliniki- tam kolejne badania też w porządku i kolejna nieudana IUI :( po okazało się, że mam Hashimoto, więc zajęłam się tarczycą. Kolejna pół roku, tsh ustabilizowane, więc kolejne wizyty, HSG - wszystko drożne i 2x IUI bez powodzenia :( W listopadzie moja Pani dr skierowała nas do kliniki w celu kwalifikacji do rządowego IVF, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu, po zrobieniu potrzebnych badań, w grudniu rozpoczęłam długi protokół do IVF. Teraz w piątek miałam punkcję z tego 9 komórek w tym 6 dojrzałych, po tel do laboratorium tylko 3 się zapłodniły - trochę mnie to podłamało, bo w czasie stymulacji dr prowadzącemu nie podobało się moje endometrium i przed transferem ze względu na mają ilość zarodków dr chce zrobić histeroskopię.. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji .. Przepraszam, że tak bardzo się rozpisałam, ale musiałam komuś się "wygadać" ;-) pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry